. شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94375 تاریخ انتشار : جمعه 11 خرداد 1403 | 15:51 ب.ظ

معرفی ۳ واحد صنفی به تعزیرات حکومتی

معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن وتجارت جنوب کرمان گفت: ۳ واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی در جیرفت معرفی شدند. به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدعلی توکلی از گشت مشترک بازرسی بازرسان و کارشناسان بازرسی اداره کل صمت جنوب کرمان با همراهی کارشناسان حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان […]

معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن وتجارت جنوب کرمان گفت: ۳ واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی در جیرفت معرفی شدند.

به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدعلی توکلی از گشت مشترک بازرسی بازرسان و کارشناسان بازرسی اداره کل صمت جنوب کرمان با همراهی کارشناسان حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان از واحد‌های صنفی لوازم کشاورزی جیرفت خبر داد.

وی با بیان اینکه در این گشت بازرسی از ۶ واحد صنفی لوازم کشاورزی بازرسی به عمل آمد که ۳ واحد صنفی متخلف شناسایی و پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند،  تاکید کرد: این واحد‌های صنفی، تخلفاتی نظیر: گرانفروشی،  درج نکردن قیمت،  صادر نکردن صورت حساب و  ارائه نکردن فاکتور خرید داشتند که از سوی بازرسان و کارشناسان بازرسی سازمان صمت جنوب کرمان ثبت و متصدیان این واحد‌های صنفی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

معاون بازرسی و نظارت اداره کل صمت جنوب کرمان تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی یا انبار مشکوک یا غیر مجازی می‌توانند با مراجعه حضوری به معاونت بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان واقع در خیابان امداد و یا به صورت غیر حضوری از طرق سامانه ۱۲۴ و آدرس اینترنتی www.۱۲۴.ir اقدام کنند تا کارشناسان اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در اسرع وقت به شکایات آنان رسیدگی کنند. 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − ده =