. شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94382 تاریخ انتشار : جمعه 11 خرداد 1403 | 16:11 ب.ظ

یادواره شهدای عملیات بیت المقدس و خدمت برگزار شد

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، یادواره شهدای عملیات بیت المقدس و یادبود شهدای خدمت در گلزار شهدای شهر جیرفت برگزار شد. حجت الاسلام داوود هاشم پور در مراسم، با بیان اینکه شهادت قصه عاشقی است، گفت: خدا شهدا را پسندیده است و خدا هر که را دوست داشته باشد به شهادت […]

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، یادواره شهدای عملیات بیت المقدس و یادبود شهدای خدمت در گلزار شهدای شهر جیرفت برگزار شد.

حجت الاسلام داوود هاشم پور در مراسم، با بیان اینکه شهادت قصه عاشقی است، گفت: خدا شهدا را پسندیده است و خدا هر که را دوست داشته باشد به شهادت می رسد.مسئول قرارگاه خادم الشهدای شلمچه خاطرنشان کرد: شهید صادق در عهد توحید و ولایت است و شهدا عزیز شدن و از عالم دلبری می کنند.

وی با بیان اینکه جبهه مقاومت ریشه در خون های ریخته شده شهدای بیت المقدس خرمشهر و شلمچه دارد، تصریح کرد: به برکت خون شهدا و الگو پذیری حماس از شهدای بیت المقدس خرمشهر و شلمچه، این گروه کوچک نظامی کنر اسرائیل چهارمین ارتش بزرگ دنیا را شکسته است.حجت الاسلام هاشم پور اظهار کرد: امروز صحبت از مکتب شهدا به میان آوردیم که نوحوانان ۱۳ ساله آن، پیر این مکتب هستند و نوجوانان ۱۴ و ۱۵ ساله جبهه را اداره کردند.

مسئول قرارگاه خادم الشهدای شلمچه عنوان کرد: امروز  پیروان مکتب شهید قاسم سلیمانی کمر اسراییل را شکسته اند.وی با بیان اینکه شهدا هم نفس با احمد متوسلیان و شهید کاظمی بوده اند، عنوان کرد: شیعه برای ولایت شهید می دهد.

شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ادامه دادن راه شهدای خدمت استاسفندیاری در این مراسم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: عملیات بیت المقدس منجر به آزادسازی خرمشهر شد.جانشین فرمانده سپاه جیرفت ابراز کرد: از شهرستان جیرفت ۱۳ شهید در عملیات غرور آفرین بیت المقدس به شهادت رسیدند که با خون خود درخت انقلاب را آبیاری کردند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه آیت الله رییسی، اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری تیرماه سال جاری برگزار می‌ شود.

اسفندیاری با اشاره به اینکه شاهد یک انتخابات زودهنگام هستیم، عنوان کرد: هر کسی که می خواند ادامه دهنده راه شهدا باشد باید در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند.جانشین فرمانده سپاه جیرفت با بیان اینکه امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، انتخابات ریاست جمهوری را هدف قرار داده اند، عنوان کرد: باید حواس مان به دهان خناسان داخلی و آمریکای جنایتکار باشد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =