. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 94514 تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1403 | 09:35 ق.ظ

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان:اسناد مالکیت ۶۲۰ هکتار از اراضی کشاورزی استان کرمان در روز تعطیل صادر شد

در تداوم پویش نذر خدمت مجموعه ثبت اسناد و املاک استان کرمان، ۶۲۰ هکتار از اراضی کشاورزی توسط کارکنان واحدهای ثبتی استان کرمان در روز جمعه صادر شد. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، در اجرای برنامه عملیاتی اداره کل و به منظور نیل به […]

در تداوم پویش نذر خدمت مجموعه ثبت اسناد و املاک استان کرمان، ۶۲۰ هکتار از اراضی کشاورزی توسط کارکنان واحدهای ثبتی استان کرمان در روز جمعه صادر شد.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، در اجرای برنامه عملیاتی اداره کل و به منظور نیل به اهداف تعیین شده در سه ماهه نخست سال جاری، کارکنان ادارات ثبت اسناد و املاک استان کرمان در جهت تسریع در روند صدور اسناد مالکیت حدنگار کشاورزی و خدمت‌رسانی بهتر به مردم با حضور در اداره در روز تعطیل، گام‌های موثری در این زمینه برداشتند.

سیدمهدی هاشمی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان در این رابطه اظهار داشت: صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی بواسطه نقش ویژه در رشد تولید محصولات کشاورزی، اولویت این اداره کل در سال جهش تولید با مشارکت مردم قرار دارد.

وی افزود: با توجه به حجم بالای کار و کمبود نیروی انسانی، کار جهادی سرلوحه قرار گرفته است و همکارانم در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل با حضور در اداره، نسبت به حدنگاری اراضی کشاورزی و باغ‌ها اقدام می‌کنند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در پایان ابراز کرد: روز گذشته با تلاش جهادی و حضور مسئولانه در روز تعطیل جمعه، قریب به ۶۲۰ هکتار از اراضی کشاورزی استان سنددار شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پنج =