. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 94544 تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 خرداد 1403 | 22:05 ب.ظ

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان:بیش از یک هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان کرمان در سالگرد رحلت امام (ره) سنددار شد

در تداوم پویش نذر خدمت مجموعه ثبت اسناد و املاک استان کرمان، یک هزار و ۵ هکتار از اراضی کشاورزی توسط کارکنان واحدهای ثبتی استان کرمان در روزهای تعطیل ۱۴ و ۱۵ خرداد صادر شد. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، کارکنان ادارات ثبت اسناد […]

در تداوم پویش نذر خدمت مجموعه ثبت اسناد و املاک استان کرمان، یک هزار و ۵ هکتار از اراضی کشاورزی توسط کارکنان واحدهای ثبتی استان کرمان در روزهای تعطیل ۱۴ و ۱۵ خرداد صادر شد.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، کارکنان ادارات ثبت اسناد و املاک استان کرمان در سالگرد رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب و نیز قیام ۱۵ خرداد طلیعه نهضت مردم مسلمان ایران و به منظور تحقق حداکثری حدنگاری اراضی کشاورزی در سال جهش تولید، با حضور جهادی و مسئولانه در اداره به این مهم همت گماشتند.

سیدمهدی هاشمی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل عظیم‌الشان و شهدای انقلاب اسلامی گفت: از آنجا که صدور اسناد مالکیت باغ‌ها و اراضی کشاورزی موتور محرک تولید محصولات کشاورزی است و علاوه بر امنیت خاطر کشاورزان، امکان اخذ تسهیلات بانکی و بهره‌مندی از تجهیزات نوین را فراهم می‌کند، حدنگاری اراضی کشاورزی با جدیت دنبال می‌شود.

او اضافه کرد: در مکتب امام (ره)، کار جهادی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و فرزندان حضرت روح‌الله در مجموعه ثبت اسناد و املاک به تأسی از ایشان، کار شبانه‌روزی و بی‌وقفه را سرلوحه خود قرار داده‌اند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان در پایان ابراز کرد: از همین رو با تلاش جهادی و حضور مسئولانه در دو روز تعطیل رحلت امام خمینی (ره) و سالگرد قیام ۱۵ خرداد، کارکنان ادارات ثبت اسناد در شهرستان‌های جیرفت، بردسیر، رفسنجان، سیرجان، زرند، رودبار جنوب، ماهان، بافت و ریگان نسبت به حدنگاری یک هزار و ۵ هکتار از اراضی زراعی اقدام کردند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =