. شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 94595 تاریخ انتشار : جمعه 18 خرداد 1403 | 12:31 ب.ظ

استاندار کرمان: حافظ انقلاب اسلامی و جامعه ایرانی، ولایت فقیه بوده است/تصاویر

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در جمع فعالین فرهنگی جنوب کرمان، گفت: هم جایگاه ولایت فقیه و هم شخص ولی فقیه که امام خمینی (ه) بودند باعث حفظ این انقلاب شد و ایشان بسیاری از کارها را اصلاح کردند و در اواخر عمر با بازنگری در قانون اساسی، مجمع تشخیص مصلحت نظام را تشکیل دادند. فداکار […]

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در جمع فعالین فرهنگی جنوب کرمان، گفت: هم جایگاه ولایت فقیه و هم شخص ولی فقیه که امام خمینی (ه) بودند باعث حفظ این انقلاب شد و ایشان بسیاری از کارها را اصلاح کردند و در اواخر عمر با بازنگری در قانون اساسی، مجمع تشخیص مصلحت نظام را تشکیل دادند.

فداکار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه جمهور شهید، اظهار کرد: آیت الله رییسی شخص پرکاری بود که در برابر مردم تواضع داشت.

استاندار کرمان عملکرد دولت آیت الله رییسی در حوزه های مختلف را قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: در این دولت بود که برای اولین بار به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی برای اولین بار از خاک کشورمان سپاه، اسراییل را قرار داد.

استاندار کرمان ابراز کرد: در دولت آیت الله رییسی ۹ هزار کارخانه تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه تولید بازگشت که از این تعداد ۱۰۰ کارخانه در استان کرمان احیا شد.

وی با بیان اینکه مردم قدردان زحمات رییس جمهوری هستند، خاطرنشان کرد: مردم وقتی تلاش صادقانه را ببینند پای کار می آیند و دیدیم در تشییع جنازه شهدای خدمت عده بسیار زیادی از مردم شرکت کردند

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد جنوب کرمان: استفاده از ظرفیت اساتید برجسته کشوری در دوره آموزشی جوان پیشران

جعفر نیک نفس در حاشیه برگزاری دوره آموزشی جوان پیشران، گفت: این دوره آموزشی از شب گذشته با حضور فعالان فرهنگی و مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب کرمان آغاز شده و تا جمعه ادامه دارد.

نیک نفس خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی با هدف آموزش راهکارهای تربیت جوان پیشران در حال برگزاری است و در راستای این دوره آموزشی، رویداد نقش نو برگزار می شود.

وی عنوان کرد: در راستای طرح مسجد کانون نشاط، کانون های فرهنگی هنری با استفاده از ظرفیت های موجود و از طریق تعامل با نهادهای فرهنگی همچون آموزش و پرورش، هلال احمر و فنی و حرفه ای سعی می کنند تا تابستانی به یادماندنی برای بچه های مسجد رقم بزنند.

بخشدار ساردوئیه : شما فعالین فرهنگی باید در مقابله با جنگ نرم دشمن آرایش جنگی بگیرید

عباسعلی مسلمی مهنی در دوره آموزشی جوان پیشران، ضمن تسلیت سالگرد ارتحال، قیام ۱۵ و شهادت رییس جمهوری و همراهانش، گفت: رییس جمهوری با شهادت مزد خدماتش را گرفت و چه بسیار خدماتی که تا پیش از این اطلاع رسانی نشده بودند و امروز همه متوجه آن خدمات شدند.

بخشدار ساردوئیه ابراز کرد: این بخش دروازه جنوب کرمان است و اگر از سمت شهرستان کرمان به سمت جنوب کرمان حرکت کنید اولین منطقه، ساردوئیه است.

مسلمی مهنی کار فعالان فرهنگی را مهم خواند و خاطرنشان کرد: دو نوع جنگ وجود دارد یکی جنگ سخت که در آن خاکریزها و ادوات جنگی مشخص است و دیگری جنگ نرم است که دشمن با نفوذ فرهنگی رخنه کرده است.

وی با بیان اینکه امروز شما فعالین فرهنگی، جبهه فرهنگی را با جهاد فرهنگی مدیریت می کنید، عنوان کرد: شما فعالین فرهنگی هر لحظه جان فدایی می کنید.

گزارش و تصاویر : امینه رزمی

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هشت =