. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94648 تاریخ انتشار : شنبه 19 خرداد 1403 | 21:49 ب.ظ

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جیرفت خبرداد؛

تلاش شبانه برای نجات درخت کسور کهنسال منطقه دلفارد جیرفت

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جیرفت از تلاش شبانه ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی برای اطفا حریق یک اصله درخت کسور کهنسال در منطقه سفید باز دلفارد خبر داد. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری مهر، حامد صادقی، جمعه شب گفت: متأسفانه ساعتی قبل به دلایل نامعلوم یک اصله درخت جنگلی کهنسال طعمه […]

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جیرفت از تلاش شبانه ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی برای اطفا حریق یک اصله درخت کسور کهنسال در منطقه سفید باز دلفارد خبر داد.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری مهر، حامد صادقی، جمعه شب گفت: متأسفانه ساعتی قبل به دلایل نامعلوم یک اصله درخت جنگلی کهنسال طعمه حریق شد که با اعزام به موقع نیروهای پاسگاه ویژه حفاظت از منابع طبیعی، ضمن اطفا به موقع از گسترش آتش نیز جلوگیری شد.

وی، افزود: مردم طبیعت دوست می‌توانند در تماس با شماره ۱۵۰۴ کد امداد جنگل و مرتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان گزارش‌ها و اخبار خود را در زمینه آتش‌سوزی عرصه‌های منابع طبیعی، تخریب و تصرف اراضی ملی، قاچاق گیاهان دارویی، حفر چاه غیر مجاز در اراضی ملی و … اطلاع‌رسانی کنند تا از ورود خسارت‌های جبران‌ناپذیر به عرصه‌های مرتعی و جنگلی جلوگیری شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + چهارده =