. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94664 تاریخ انتشار : یکشنبه 20 خرداد 1403 | 20:39 ب.ظ

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل  استاندارد استان کرمان با حضور مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان کرمان و هیات همراه برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل  استاندارد استان کرمان با حضور مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان کرمان و هیات همراه برگزار شد. به گزارش کمارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کرمان، مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل  استاندارد استان کرمان با حضور مدیر کل امور اقتصاد و […]

مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل  استاندارد استان کرمان با حضور مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان کرمان و هیات همراه برگزار شد.

به گزارش کمارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کرمان، مراسم تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل  استاندارد استان کرمان با حضور مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان کرمان و هیات همراه برگزار شد.

در این مراسم  مدیر کل استاندارد استان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جانسوز رئیس جمهور فقید آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و خوش آمدگویی به حاضرین اظهار نمود: همکاری و تعامل مناسب ذیحسابی سابق جناب آقای مجید خواجه نوری با امور مالی این اداره برای رسیدن به اهداف سازمانی تحت فرآیندهای قانونی و مساعدت لازم قابل تشکر و قدردانی می باشد.

مدیر کل استاندارد استان در ادامه ضمن خیر مقدم به  آقای  گنجه ای گفت: امید است ذیحساب جدید با تجربه خوبی که در این زمینه دارند و اطلاع از اعتبارات با نگاه خاص و سرعت مورد نیاز و قابل پیش بینی در به فعلیت رساندن کارهای این بخش مساعدت و همکاری لازم را بعمل آورند.

ایشان با اشاره به نقش ذیحسابی در بهبود کارایی دستگاه های دولتی و جلوگیری از تضیع حقوق دولت تصریح کرد: امید است بتوانیم با همکاری و تعامل بیشتر جهت پایداری ارائه خدمات، هزینه کرد صحیح اعتبارات، حفظ و ارتقای نظام سلامت دستگاه گام برداریم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات آقای خواجه نوری قدردانی گردید و  آقای گنجه ای به عنوان ذیحساب جدید اداره کل استاندارد استان کرمان معرفی شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =