. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94657 تاریخ انتشار : یکشنبه 20 خرداد 1403 | 20:28 ب.ظ

پیام و دلنوشته دکتر بهنام سعیدی نماینده مردم شریف شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در چهاردهمین سالگرد نماینده فقید دکتر محمد فرخی

“به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست” نام و یاد دکتر محمد فرخی نماینده فقید دوره ششم مجلس شورای اسلامی در سنگر خدمت به مردم جیرفت و عنبرآباد ثبت شده است. بامداد روز ۲۰ خرداد ماه است که  برای گرامی داشت چهاردهمین سالگرد مردی قلم را بر روی کاغذ می نگارم که خدمت […]

“به نام حضرت دوست که هرچه داریم از اوست”

نام و یاد دکتر محمد فرخی نماینده فقید دوره ششم مجلس شورای اسلامی در سنگر خدمت به مردم جیرفت و عنبرآباد ثبت شده است.

بامداد روز ۲۰ خرداد ماه است که  برای گرامی داشت چهاردهمین سالگرد مردی قلم را بر روی کاغذ می نگارم که خدمت گذاری صدیق و مردمی را در سنگر خانه ملت در چهارده سال قبل داشتیم.”دکتر محمد فرخی” فرزندی شایسته از دیار جیرفت بزرگ هم او  که در دوران روزهای سخت جیرفت در کنار مردمانش سرود عشق خواند و با فداکاری کمر به خدمت مردم بست. 

دوران طلایی نمایندگی ششمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان های جیرفت و عنبرآباد برای ایشان رقم خورد و در ردای خدمت به مردم قرار گرفت تا سهم کوچکی از دین خود را به مردمان شهرش ادا کند.به دور از هر گونه گرایش های سیاسی و جناحی  خدمات ایشان در دوران مجلس و در مجموعه بهداشت و درمان جیرفت در زمان خود و پس از آن منشا خیرات و برکات زیادی برای مردم جیرفت بزرگ بوده و هست.

آنچه که به مرور زمان می ماند نام نیکی است که آن هم با نام خدمت گذاری در قلب و جان مردم به یادگار بماند و امروز در چهاردهمین سالگرد این مرد بزرگ آنچه از ایشان به یاد دارم روحیه ای مردمی متواضع و خادمی بوده است.

نام طایفه بزرگ فرخی با نام شهیدانش و بزرگ مردانی همچون دکتر محمد فرخی در جیرفت شناخته می شود،شهدای عزیز و شاخصی از این طایفه که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و از کیان این ملت دفاع کردند و همه ما مدیون و ممنون این عزیزان هستیم.

یقینا بنده بعنوان خدمت گذار مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از تمام توان خودم در راه خدمت به مردم این دیار استفاده خواهم کرد و در سنگری که نماینده فقید دکتر محمد فرخی  پیش از این در آن تلاشهایی داشته است به سهم خودم تلاش خواهم کرد تا در مقابل خون شهدا و این مردم شرمنده نباشم و راه خدمت گذاری در این سنگر بر زمین نماند.

یقینا نام نمایندگان فقید این دیار دکتر محمد فرخی، حجت الاسلام شیخ علی زادسر جیرفتی و جناب منوچهری در یادوخاطره مردمان کهن دیار جیرفت و عنبرآباد ماندگار است و مرور و گذشت زمان گرد فراموشی را بر نام این عزیزان نخواهد نشاند.

و اما یک نکته خطاب به همشهریان عزیزم بعنوان خادم شما بزرگوران در مجلس شورای اسلامی،آنچه که امروز جیرفت بزرگ نیازمند آن است اتحاد، همدلی و یکی شدن به دور از دخیل کردن مسائل سیاسی، قومی و منطقه ای در راه پیشرفت جیرفت و عنبرآباد است که به فضل خدا، با امید به آینده ما به قله نزدیکیم…

اللّهُمَّ اجْعَلْ عَواقِبَ امُورِنا خَیْر

بهنام سعیدی ۲۰ خرداد ۱۴۰۳_ تهران

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + پانزده =