. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94752 تاریخ انتشار : سه شنبه 22 خرداد 1403 | 16:57 ب.ظ

انتقاد فرماندار جیرفت از عملکرد شرکت پخش فرآورده‌های نفتی 

فرماندار جیرفت گفت: کاهش سهمیه سوخت و شیوه توزیع نامناسب شرکت پخش فرآورده‌های نفتی این شهرستان موجب نارضایتی مردم شده است.  به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا ، احمد بلندنظر روز سه‌شنبه در نشست ستاد سوخت شهرستان جیرفت افزود: کاهش سهمیه سوخت و شیوه توزیع موجب نارضایتی مردم بخصوص کشاورزان شده است.نماینده عالی دولت در جیرفت […]

فرماندار جیرفت گفت: کاهش سهمیه سوخت و شیوه توزیع نامناسب شرکت پخش فرآورده‌های نفتی این شهرستان موجب نارضایتی مردم شده است. 

به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا ، احمد بلندنظر روز سه‌شنبه در نشست ستاد سوخت شهرستان جیرفت افزود: کاهش سهمیه سوخت و شیوه توزیع موجب نارضایتی مردم بخصوص کشاورزان شده است.نماینده عالی دولت در جیرفت خاطر نشان کرد: متاسفانه سیاست های فعلی توزیع و فروش فرآورده های نفتی تکلیفی و الزام آور است و همین مساله سبب شده ما در ستاد سوخت شهرستان نتوانیم اقدام لازم مطابق نیاز مردم منطقه را اعمال کنیم.

وی با اشاره به وسعت شهرستان جیرفت و پراکندگی مناطق جنوبی استان بیان کرد: سبک زندگی و کشاورزی بودن منطقه، نیاز مردم به سوخت نظیر بنزین و نفت گاز را افزایش داده است و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی باید در سیاست توزیع و فروش سوخت در جنوب استان تجدیدنظر کند.

رییس ستاد سوخت شهرستان جیرفت از مسئولان شرکت نفت استان خواست نارضایتی ها و نگرانی های مردم را مورد توجه قرار دهند و برنامه ریزی لازم نسبت به افزایش سهمیه و شیوه تخصیص سوخت به کشاورزان و تراکتورهای خدمات رسانی را مدنظر داشته باشند.

بلندنظر تداوم وضع موجود را نگران کننده دانست و ادامه داد: از شیوه تامین و توزیع سوخت رضایت نداریم زیرا روزانه مراجعان و درخواست های زیادی را به فرمانداری شاهد هستیم که خواستار دریافت سوخت هستند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =