. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94738 تاریخ انتشار : سه شنبه 22 خرداد 1403 | 16:29 ب.ظ

بازداشت مشترک متخلف آب شرب در جیرفت

مدیر امور آبفای جیرفت گفت: یکی از مشترکین آب شرب که با ماموران جمع آوری انشعابات غیرمجاز درگیری فیزیکی پیدا کرده بود، بازداشت شد. به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، علی مشایخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت گفت: در پی مراجعه و تذکر نیرو‌های پلیس آب و جمع آوری انشعابات غیرمجاز، […]

مدیر امور آبفای جیرفت گفت: یکی از مشترکین آب شرب که با ماموران جمع آوری انشعابات غیرمجاز درگیری فیزیکی پیدا کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، علی مشایخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت گفت: در پی مراجعه و تذکر نیرو‌های پلیس آب و جمع آوری انشعابات غیرمجاز، یکی از مشترکین آب در روستا‌های این شهرستان متاسفانه اقدام به درگیری و برخورد نامناسب کرد.

مدیر آبفای جیرفت تصریح کرد: با حضور به موقع پلیس و دستور قضایی، فرد خاطی بازداشت شد و پرونده او با قاطعیت تا مرحله نهایی دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه مشترکین متخلف آب باید نقره داغ شوند، تصریح کرد: برخورد جدی و بدون اغماض با دارندگان انشعاب خلاف صورت خواهد گرفت؛ زیرا این انشعابات عامل اصلی بحران کم آبی و تنش آبی در روستا‌ها و شهر‌ها است.

 مشایخی با اشاره به اینکه پاکسازی شبکه آب شهرستان از انشعابات خلاف به صورت جدی در دستور کار است، از همکاری مطلوب دستگاه قضایی و نیرو‌های انتظامی شهرستان جیرفت در راستای برخورد با انشعابات غیرمجاز نهایت تشکر و قدردانی کرد

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 3 =