. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94772 تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 خرداد 1403 | 21:12 ب.ظ

به دنبال پیگیری نماینده مجلس سرمایه‌گذار معدن کرور در جنوب کرمان فعال شد

نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد گفت: به دنبال جلسه چند وقت قبل با مدیرعامل شرکت ملی مس و تعیین ضرب الاجل برای فعال سازی معدن مس کِروِر در شهرستان عنبرآباد، به تازگی فرآیندها و تشریفات اداری انجام و سرمایه گذار فعال شد. به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا ، بهنام سعیدی روز چهارشنبه […]

نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد گفت: به دنبال جلسه چند وقت قبل با مدیرعامل شرکت ملی مس و تعیین ضرب الاجل برای فعال سازی معدن مس کِروِر در شهرستان عنبرآباد، به تازگی فرآیندها و تشریفات اداری انجام و سرمایه گذار فعال شد.

به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا ، بهنام سعیدی روز چهارشنبه اظهار کرد: پس از نشستی که با رییس شرکت ملی مس ایران داشتیم مقرر شد پیمانکار بخش خصوصی نسبت به تعهدات خود در مورد به معدن مس کرور عنبرآباد ظرف سه ماه اقدام کند.

وی افزود: در جلسه‌ای که اخیرا با حضور نیز رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت جنوب کرمان و مدیران شرکت ملی مس برگزار شد پیمانکار متعهد شده است که با قید فوریت عملیات اجرایی و تجهیز کارگاه معدن مس کرور انجام شود.
وی افزود: مدیر عامل شرکت صنایع ملی مس دستور داده که تشریفات اداری برای فعال شدن پیمانکار در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی و عملیاتی شود.
سعیدی با تاکید بر فرصت اشتغال زایی جوانان این منطقه گفت: معدن مس کرور عنبرآباد به عنوان یکی از بزرگترین معادن مس کشور و یکی از ذخایر بزرگ و ارزشمند معدنی کشور است.
به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا ، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی پیش از این ضرب الاجلی برای فعالیت سرمایه گذار تعیین کرده بود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =