. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94781 تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 خرداد 1403 | 21:37 ب.ظ

رونمایی از یک اثر فاخر فرهنگی به نام مثنوی شهادت در جنوب کرمان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از رونمایی یک اثر فاخر فرهنگی به نام مثنوی شهادت برگرفته از آواهای محلی کرانه های هلیل رود در جنوب کرمان خبرداد. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی در این باره […]

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از رونمایی یک اثر فاخر فرهنگی به نام مثنوی شهادت برگرفته از آواهای محلی کرانه های هلیل رود در جنوب کرمان خبرداد.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی در این باره اظهارداشت: با توجه به توسعه کارکردهای فرهنگی در جنوب و حمایت از تولیدات ارزنده  فرهنگی و هنری، اثر صوتی مثنوی شهادت برگرفته از آواهای محلی کرانه های هلیل رود به خوانندگی عبدالرضا سلطانی نژاد و نوازندگی محمد سعیدی تولید و آماده پخش شد.

وی با تاکید بر اینکه این مهم از سری برنامه های قرارگاه شهید آوینی است، تصریح کرد: این اثر فاخر فرهنگی ۲۷ خرداد ماه جاری ساعت ۱۹ در  سالن شهید مداحی پور جیرفت با حضور اقشار مختلف مردم، اصحاب فرهنگ و هنر و مسئولان رونمایی خواهد شد.

گفتنی است، مجوز پخش اثر مذکور از طریق مرکز شعر و موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما انجام و اشعار مورد استفاده عمدتا از  شاعر معاصر علیرضا قزوه می باشد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هفت =