. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94848 تاریخ انتشار : یکشنبه 27 خرداد 1403 | 15:45 ب.ظ

آزمون جامع و ادواری فرهنگ وهنر در جنوب کرمان برگزار شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: چهل و سومین آزمون ادواری و دومین آزمون جامع در سال تحصیلی ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ فرهنگ و هنر در جنوب کرمان همزمان با سراسر کشور برگزار شد. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان حجت الاسلام والمسلمین […]

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: چهل و سومین آزمون ادواری و دومین آزمون جامع در سال تحصیلی ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ فرهنگ و هنر در جنوب کرمان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی در حاشیه برگزاری این آزمون اظهارداشت: چهل و سومین آزمون ادواری و دومین آزمون جامع در سال تحصیلی ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ فرهنگ و هنر در ۲ بخش عملی و نظری با حضور بیش از ۴۰۰ داوطلب در جنوب کرمان برگزار شد.

وی با بیان اینکه آزمون های جامع و ادواری در دو شهرستان جیرفت و کهنوج برگزار شدند، اظهارداشت: آزمون جامع عملی در۱۷ و ۱۸ خرداد ماه سال جاری در هنرستان شهید شهسواری  شهرستان کهنوج و آزمون جامع تئوری ۲۴ خرداد ماه در دانشگاه آزاد کهنوج برگزار شد .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی بیان کرد: همچنین آزمون عملی ادواری ۲۰ خرداد ماه و آزمون تئوری ادواری ۲۳ خرداد ماه در سالن شهید مداحی پور جیرفت برگزار شد. 

وی تصریح کرد: هنرجویان در رشته های طراحی دوخت لباس وگرافیک رایانه ای وتصویر برداری طی پنج روز به رقابت پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با بیان اینکه آزمون های مهارتی به منظور فراگیری و ارتقاء سطح آموزش‌های مهارتی و هنری برگزار شد، افزود: همچنین این ازمون ها با هدف سازماندهی و ایجاد بسترهای لازم برای جذب‌ فارغ‌التحصیلان به بازار کار و اشتغال در حوزه فرهنگ و هنر و پرورش روحیه کار آفرینی به صورت جامع در سطح کشور توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. 

وی با اشاره به اینکه مراحل این آزمون از زمان ثبت نام تا برگزاری و صدور مدارک و گواهینامه به صورت سامانه ای هوشمند می باشد، گفت: نتایج آزمون ها در سامانه هنر به نشانی honarazmoon.ir پس از برگزاری ازمون اعلام خواهد شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =