. جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 1300 تاریخ انتشار : سه شنبه 26 خرداد 1394 | 12:59 ب.ظ

برادر معاون اول رفت …

به گزارش سایت کنارصندل، ابراهیم جهانگیری ،برادر معاون اول دولت تدبیر و امید و مدیر کل آموزش و پروش استان کرمان پس از گذراندن قریب به دو سال در سمت مدیر کلی  آموزش و پرورش استان کرمان سرانجام به قصد ترک آموزش و پروش را گرفته است . گفتنی است در این باره گفته شده […]

به گزارش سایت کنارصندل، ابراهیم جهانگیری ،برادر معاون اول دولت تدبیر و امید و مدیر کل آموزش و پروش استان کرمان پس از گذراندن قریب به دو سال در سمت مدیر کلی  آموزش و پرورش استان کرمان سرانجام به قصد ترک آموزش و پروش را گرفته است . گفتنی است در این باره گفته شده است که رفتن وی ، استعفا میباشد و به دلیل کاندید شدن ایشان در انتخابات مجلس میباشد . ایشان قرار است از حوزه انتخابیه سیرجان وارد عرصه انتخابات شود و به عنوان نماینده سیرجان به عرصه رقابت ها باز میگردد.
نام جایگزین ایشان هنوز رسانه ای نشده است . ولی به احتمال زیاد اقای حسن زاده مدیر کل خواهد شد و در مرحله بعد معاون پرورشی ایشان این احتمال را دارد.
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل محترم آموزش وپرورش فردا چهارشنبه۲۷خرداد ساعت۱۰ صبح درسالن اجتماعات امام حسین ع دراداره آوپ ناحیه ۱ برگزار می گردد .

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 12 =