. پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 2110 تاریخ انتشار : یکشنبه 28 تیر 1394 | 16:44 ب.ظ

علت خودسوزی منجر به فوت صبح امروز در یکی از روستاهای ساردوییه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کنارصندل، صبح  امروز ساعت ۶ در یکی از روستاهای ساردوییه (درب بهشت) دختر جوانی خود را با نفت آتش زد و متاسفانه فوت کرد. بنا بر شنیده ها علت این حادثه به خاطر فقر اقتصادی بوده است. بر اساس تحقیقات به عمل آمده، خود کشی در بیشتر کشورها سومین عامل مرگ […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کنارصندل، صبح  امروز ساعت ۶ در یکی از روستاهای ساردوییه (درب بهشت) دختر جوانی خود را با نفت آتش زد و متاسفانه فوت کرد.
بنا بر شنیده ها علت این حادثه به خاطر فقر اقتصادی بوده است.

بر اساس تحقیقات به عمل آمده، خود کشی در بیشتر کشورها سومین عامل مرگ و میر جوانان و نوجوانان ۱۵ تا ۲۴ سال و به طور کلی هشتمین علت فوت در دنیا هست. بنا بر آمار بهزیستی، خودسوزی با فراوانی ٣۰ درصد کل خودکشی ها – پس از حلق آویز کردن – در رتبه دوم انواع خودکشی منجر به مرگ در ایران قرار دارد .

همچنین افسردگی در مناطق جنوبی کشور نسبت به دیگر مناطق کشور شایع تر می باشد. در این مناطق امید به زندگی و نشاط بدلیل وضعیت بد اقتصادی، پرخاشگری و عدم گفتمان در بین افراد در سطح بسیار پایین می باشد.
داشتن افسردگی در افراد باعث بروز رفتارهای نامتعادل می شود که از جمله می توان به افزایش خودسوزی در بین افراد خصوصا زنان اشاره کرد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =