. یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 3317 تاریخ انتشار : سه شنبه 10 شهریور 1394 | 07:01 ق.ظ

تعدادی از پروژه های افتتاح شده جیرفت درهفته دولت

به گزارش سایت خبری تحلیلی کنارصندل به نقل از سایت اطلاع رسانی فرمانداری جیرفت، ۳۸ پروژه در هفتمین روز از هفته دولت در بخش مرکزی و اسماعیلی افتتاح و کلنگ زنی شد. احمد امینی روش فرماندار جیرفت در آیین افتتاح پروژه های بخش مرکزی و اسماعیلی در این شهرستان اظهار داشت: دولت در راستای سیاستهای خود […]

به گزارش سایت خبری تحلیلی کنارصندل به نقل از سایت اطلاع رسانی فرمانداری جیرفت، ۳۸ پروژه در هفتمین روز از هفته دولت در بخش مرکزی و اسماعیلی افتتاح و کلنگ زنی شد.

احمد امینی روش فرماندار جیرفت در آیین افتتاح پروژه های بخش مرکزی و اسماعیلی در این شهرستان اظهار داشت: دولت در راستای سیاستهای خود مبنی بر جلوگیری از مهاجرت به شهرها در حال فراهم کردن زیرساختها در روستاها است.

نماینده عالی دولت تصریح کرد: عملیات اجرایی مدرسه سه کلاسه ای به یاد شادوران(ناصر سیفی)با اعتباری اولیه ۱۵۰ میلیون تومان در روستای علا الدینی توسط یکی از خیرین آغاز شد.

aaaa80%201

فرماندار جیرفت گفت:۱۸ هزارمین مسکن روستایی نیز به بهره برداری رسید.

امینی روش همچنین از افتتاح طرح هادی روستایی کریم آباد با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیون تومان به نمایندگی از سه طرح با اعتباری معادل ۳۵۸ میلیون تومان خبرداد.

aaaa80%206

وی از افتتاح طرح پروژه توسعه شبکه برق رسانی در روستای کریم آباد با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیون تومان خبرداد که به نمایندگی از ۱۰ پروژه با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان انجام شده است

aaaa80%208

فرماندار جیرفت آغاز عملیات اجرایی انتقال آب و تجهیز سیستم آبیاری تحت فشار در روستای گنج آباد با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان از دیگر پروژه هایی عنوان کرد که در هفتمین روز از هفته دولت انجام شد

با توجه به اینکه گونه های گیاهی مقاوم در برابر خشکسالی دوام نیاورده اند به این موضوع پی میبریم که کمبود آب جدی است و باید با استفاده از روشهای نوین آبیاری قدر این نعمت الهی را بیش از این بدانیم.

فرماندار جیرفت با بیان بخشی از اقدامات انجام شده در راستای استفاده بهینه از منابع آبی عنوان داشت: راه اندازی پلیس آب، برخورد با دارندگان چاههای غیر مجاز، هدایت آبهای سطحی و ارائه بسته های تشویقی برای ترغیب کشاورزان در استفاده از تسهیلات لازم جهات آبیاری نوین از جمله اقداماتی است که در این راستا در منطقه انجام شده است

aaaa80%209

امینی روش گفت:راه روستایی الله آباد ابوسعیدی با اعتبار ۵۴۰ میلیون تومان به نمایندگی از ۱۸ پروژه با اعتبار ۲۱ میلیاردو ۷۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

aaaa80%207 aaaa80%204

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =