. چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 3362 تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 شهریور 1394 | 19:29 ب.ظ

حسن شمس الدینی رییس اداره فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت خبر داد: ارائه بیش از ۳۳ هزار نفرـ ساعت آموزش فنی و حرفه ای در جیرفت

به گزارش سایت کنارصندل، رییس اداره فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت گفت: در ۳ ماه نخست امسال ۳۳ هزار و ۸۸۴ نفر ـ ساعت آموزش مهارت به هنر جویان این شهرستان ارائه شد. حسن شمس الدینی با اشاره به اینکه تعهد آموزش این مرکز در سه ماهه سال جاری ۳۱ هزار ۷۸۹ نفر ساعت […]

به گزارش سایت کنارصندل، رییس اداره فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت گفت: در ۳ ماه نخست امسال ۳۳ هزار و ۸۸۴ نفر ـ ساعت آموزش مهارت به هنر جویان این شهرستان ارائه شد.

حسن شمس الدینی با اشاره به اینکه تعهد آموزش این مرکز در سه ماهه سال جاری ۳۱ هزار ۷۸۹ نفر ساعت بوده ، افزود: به دلیل استقبال هنر جویان بیش از دو هزار نفر ـ ساعت، علاوه بر تعهد آموزش به هنر جویان ارائه شده است.

وی با اعلام اینکه این مرکز با توجه به نیاز شهرستان و استقبال هنرجویان، رشته های فنی و حرفه ای را راه اندازی می کند، خاطرنشان کرد: هم اکنون رشته های برق خودرو، مکانیک خودرو، جوشکاری گاز، برق ساختمان درجه یک و درجه دو و پرورش قارچ فعال و هنر جویان در حال آموزش هستند.

شمس الدینی به آموزشهای سیار که در ماه مبارک رمضان برای آسودگی هنر جویان، در شهرستان راه اندازی شد، اشاره و تصریح کرد: در این مدت نیز دوره های آموزشی در مساجد راه اندازی شد.

وی یادآور شد: دوره های آموزشی در زندان نیز دایر است و رشته های برق خودرو، برق ساختمان، جوشکاری، تاسیسات و کار آفرینی به مددجویان زندان ارائه می شود.
شمس الدینی گفت: هم اکنون ۱۵۰ دانشجو در این مرکز در رشته های مکانیک خودرو، برق، جوشکاری، گاز رسانی برای دانشجویان پسر و طراحی دوخت برای دانشجویان دختر در حال تحصیل هستند.
وی از آموزش سیار در مناطق روستایی شهرستان خبرداد و گفت: در سه ماه نخست سال جاری ۸۰۵ نفر ـ ساعت از روستاییان به صورت سیار آموزش مهارت را فرا گرفته اند.

شمس الدینی افزود: هر سه ماه یک بار آزمون مهارت در شهرستان برگزار می شود و هنرجویان می توانند پس از کسب آموزش لازم در هر رشته، در این آزمون شرکت و گواهینامه پایان دوره را دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: پس از کسب گواهینامه پایان دوره، مهارت آموزان برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی به صندوق مهر امام رضا(ع) معرفی می شوند.

شمس الدینی تصریح کرد: در سه ماه نخست امسال در این شهرستان بیش از ۴۰۰ گواهینامه مهارت صادر شده است.

نظرات بینندگان:

  1. عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

  2. محمدحسین گفت:

    سلام من یک کارآموزی سال۹۵ هستم در فنی حرفه ای شهرستان جیرفت. واقعااااا براتون متاسفم فنی حرفه ای برای یادگیری . کارآموزهامیان یادبگیرن ولی هیچی به هیچی. سرپرست های کارموزی کارمندان فنی حرفه ای به اسامی ابراهیم مسلمی مهنی . (برق خودرو) تو این دوره های کارآموزی یادنمیدن فقط پول میگیره از بچه ها برای خرج زندگیش و نمره الکی میده من ۲ سال کارآموزیش بودم یادم نداد تواین دوسال ۷۰۰ تومان ازم گرفت. از کل بچه ها میگیره
    و کارمندان اداره . اتاق ۳ یک مشت متاد شیره یی کارآدم راه نمیاندازند. فقط متک میکن میخندن لطفا پیگیری کننبنابراهیم مسلمی مهنی ازفنی حرفه یی بیرون کنند حتی کارمندان اتاق ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + دوازده =