. شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 4403 تاریخ انتشار : دوشنبه 20 مهر 1394 | 11:13 ق.ظ

عارفی: خبر حمله من به سمت رئیس سازمان انرژی اتمی کذب محض است

 به گزارش سایت کنارصندل،فرج‎الله عارفی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در جیرفت، با اشاره به اتفاق‎های روز گذشته در صحن علنی مجلس اظهار داشت: روز یکشنبه آقایان صالحی و ظریف به عنوان نمایندگان دولت برای ارائه نظرهای خود در مورد برجام به مجلس آمده بودند که با ابراز تأسف در این جلسه صالحی مطالبی […]

 به گزارش سایت کنارصندل،فرج‎الله عارفی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در جیرفت، با اشاره به اتفاق‎های روز گذشته در صحن علنی مجلس اظهار داشت: روز یکشنبه آقایان صالحی و ظریف به عنوان نمایندگان دولت برای ارائه نظرهای خود در مورد برجام به مجلس آمده بودند که با ابراز تأسف در این جلسه صالحی مطالبی را مطرح کرد که در خور شأن نمایندگان ملت نبود.

وی بیان داشت: صالحی سعی داشت با مظلوم‎نمایی جو مجلس را متشنج کند، اما بیش از ۱۰۰ نماینده به حرکت ایشان معترض شدند.

نماینده مردم شهرستان‎های جیرفت و عنبرآباد در مجلس با بیان اینکه اگر نماینده‎ای نظر شخصی خود را به صالحی گفته باشد، دلیل بر این نیست که جو را متشنج کند، تصریح کرد: بنده نیز مانند سایر نمایندگان از این سخنان صالحی بسیار ناراحت شدم، اما این دلیلی بر حمله بنده به سمت ایشان نبوده است.

عارفی تصریح کرد: با ابراز تأسف خبرنگاران حاضر در مجلس با برداشت نادرست خبری مبنی بر حمله بنده به سمت صالحی را منتشر کردند که کاملاً دروغ و کذب محض است و به صورت واضح در تصاویر تلویزیونی این امر مشخص است.

وی گفت: نمی‎دانم، چرا برخی رسانه‎ها به جای پرداختن به حقیقت و اعتراض به صالحی به دلیل متشنج کردن مجلس با استفاده از لحن بد به دروغ روی آوردند و سعی بر دو قطبی کردن جامعه دارند.

نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه رسانه‎ها باید این خبر کذب را تکذیب کنند، ادامه داد: مجلس خانه ملت و محل تصمیم‎گیری‎های مهم است و افکار متفاوت زیادی وجود دارد، اما نباید در آن تشنج‎آفرینی شود.

عارفی با اشاره به اینکه من از سخنان صالحی بسیار ناراحت شدم و آن را به آقای کاظم جلالی دیگر نماینده مجلس منتقل کردم، خاطرنشان کرد: بنده همواره با تشنج در مجلس مخالف و به دنبال آرامش بودم، همان‌طور که رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند، نباید فضای جامعه را دو قطبی کرد.

وی افزود: با ابراز تأسف با نزدیک شدن به ایام انتخابات بعضی‎ها به دنبال سوءاستفاده و تخریب بنده هستند که امیدوارم مردم درس خوبی به آنها بدهند.

عارفی بیان داشت: راه پیروزی در انتخابات تخریب نیست، اما بعضی افراد سودجو که فقط به فکر خویش هستند به این حرکات دست می‎زنند.

وی همچنین با اشاره به تصویب کلیات طرح برجام در مجلس عنوان کرد: هنوز بررسی جزئیات برجام باقی مانده است و بنده معتقد هستم، باید تمام تحریم‎ها طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب به صورت یک‎جا برداشته شوند.

نماینده مردم شهرستان‎های جیرفت و عنبرآباد در مجلس با بیان اینکه هیچ کس با توافق و برداشتن یک‎جای تحریم‎ها و حفظ اقتدار ملت ایران مخالف نیست، خاطرنشان کرد: در صورتی به طرح برجام رأی می‎دهم که در آن تمام تحریم‎ها به صورت یکجا برداشته شده و دغدغه‎های مقام معظم رهبری در آن مدنظر قرار گیرد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دو =