. یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 4481 تاریخ انتشار : پنجشنبه 23 مهر 1394 | 05:42 ق.ظ

عملیات راه سازی دو پروژه بزرگ راه رمشک، ناگ، کوتیچ به نیک شهر و محور ریگان،قلعه‌گنج، جاسک شروع شد

    در بازدید مدیر کل راه و شهرسازی جنوب و فرماندار قلعه‌گنج، آقای عیدی فرماندار شهرستان قلعه گنج در خصوص جاده رمشک، ناگ، کوتیچ، گفت:طول این جاده از رمشک تا کوتیچ ۲۵ کیلومتر است،که ۱۲ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده، و۱۳ کیلومتر باقی مانده هم با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریالاز امروز […]

IMG-20151014-WA0012

 

 

در بازدید مدیر کل راه و شهرسازی جنوب و فرماندار قلعه‌گنج، آقای عیدی فرماندار شهرستان قلعه گنج در خصوص جاده رمشک، ناگ، کوتیچ، گفت:طول این جاده از رمشک تا کوتیچ ۲۵ کیلومتر است،که ۱۲ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده، و۱۳ کیلومتر باقی مانده هم با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریالاز امروز آغاز شد. فرماندار قلعه گنج گفت :تاکنون ۴۰ میلیارد ریال برای این طرح هزینه شده است.

آقای عیدی گفت: ۵۰ درصد اعتبار موردنیاز تخصیص یافته است، ومابقی اعتبار در دست اقدام وپیگری می باشد. وی افزود :با راه‌اندازی این محور سه استان سیستان و بلوچستان و کرمان و هرمزگان به هم متصل میشوند وبسیاری از مردم سیستان و بلوچستان از طریق این محور به بندرعباس وهمچنین مردم کرمان و هرمزگان هم به بندر چاه بهار دسترسی پیدا می‌کنند.

وی افزود:تکمیل این محور، باعث رونق وتوسعه منطقه وهمچنین موجب پایین آمدن نرخ بیکاری در این منطقه خواهد شد ویکی از آرزو های مردم سه استان ذکر شده برآورده خواهد شد. آقای ساردویی مدیر کل راه و شهرسازی جنوب استان،از تکمیل محور جاسک، قلعه‌گنج، ریگان تا پایان سال جاری خبر داد و افزود :این محور از نظر موقعیت جغرافیایی بسیار حائز اهمیت است، چراکه استان کرمان و استانهای شرقی از این محور به دریای آزاد خلیج فارس راه پیدا میکنند.

وی افزود :کل طول مسیر ریگان، رودبار، قلعه‌گنج، جاسک ۴۷۷ کیلومتر است که۲۷۰ کیلومتر آن مربوط به حوزه جنوب استان می باشد،که تاکنون ۱۲۵ کیلومتر آن احداث شده ومابقی در صورت تامین اعتبار تا پایان سال جاری، احداث خواهد شد. وی کل اعتبار این طرح را ۹۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود : این اعتبارات از محل اعتبارات ملی و وزارت نفت می باشد. همچنین با حضور مدیر کل راه و شهرسازی جنوب،آسفالت، روکش و مرمت ۴۰ کیلومتر محور چاه لک به صولان با اعتباری بالغ بر ۴۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و بومی آغاز شد.

 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هجده =