. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 18350 تاریخ انتشار : جمعه 14 آبان 1395 | 13:02 ب.ظ

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت خبر داد :

۱۰۰کیلوگرم حشیش در عملیات پلیس جیرفت کشف شد

 به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ ماشاالله ملائی فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از کشف ۱۰۰ گرم حشیش در عملیات پلیس جیرفت خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جیرفت در اجرای طرح برخورد با سوداگران مرگ با استقرار ایستگاه بازرسی موقت در محور ساردوئیه رابر به یک دستگاه خودرو سمند مشکوک و آن […]
 به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ ماشاالله ملائی فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از کشف ۱۰۰ گرم حشیش در عملیات پلیس جیرفت خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جیرفت در اجرای طرح برخورد با سوداگران مرگ با استقرار ایستگاه بازرسی موقت در محور ساردوئیه رابر به یک دستگاه خودرو سمند مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی موفق شدند در بازرسی فنی و تخصصی از خودرو ۱۰۰ کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت تصریح کرد: در این راستا یک دستگاه خودرو توقیف و یک نفر متهم دستگیر که به همراه مواد کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.
وی از شهروندان خواست برای کاهش تبعات اجتماعی ناشی از مواد مخدر در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک در زمینه خرید، فروش و حمل مواد مخدر سریعأ مراتب را برای شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ به مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ اطلاع دهند.

نظرات بینندگان:

  1. ss گفت:

    ۱۰۰ کیلوگرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ۱۰۰گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یازده =