. دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 20192 تاریخ انتشار : یکشنبه 5 دی 1395 | 19:18 ب.ظ

امام جمعه جیرفت در جلسه شورای فرهنگ عمومی:

۹ دی یک روز تاریخی است لذا مردم باید احساس تکلیف کرده، در این راهپیمایی حضور پیدا کنند

امام جمعه جیرفت گفت: ۹ دی یک روز تاریخی است لذا مردم باید احساس تکلیف کرده، در این راهپیمایی حضور پیدا کنند و به دشمنان ثابت کنند که همچنان با انگیزه تر از گذشته پای آرمان های نظام ایستاده اند. به گزارش خبرنگار کنارصندل، حجت الاسلام رضا کمالی پور شامگاه ( ۴ دی) در جلسه […]

امام جمعه جیرفت گفت: ۹ دی یک روز تاریخی است لذا مردم باید احساس تکلیف کرده، در این راهپیمایی حضور پیدا کنند و به دشمنان ثابت کنند که همچنان با انگیزه تر از گذشته پای آرمان های نظام ایستاده اند.

به گزارش خبرنگار کنارصندل، حجت الاسلام رضا کمالی پور شامگاه ( ۴ دی) در جلسه شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان گفت: برنامه رادیویی جیرفت مدنظر صدا و سیمای استان کرمان باشد.

وی افزود: به فرمایش مقام عظمای ولایت، روز ۹ دی بیشترین خسارت را پس از جنگ ۸ ساله به نظام وارد کرده است لذا نباید به سادگی از کنار این مناسبت عبور کنیم.

امام جمعه جیرفت عنوان کرد: به لطف خدا امروزه آمریکا رو به اضمحلال است و روسیه نیز ارادت خاصی به ایران و مقام معظم رهبری دارد و این امر نشان دهنده روند رو به رشد کشور ایران در منطقه و جهان است لذا عنایت خدا و اهل بیت و همچنین درایت مقام عظمای ولایت را نباید فراموش کرد.

به گفته وی رهبر معظم انقلاب ۲ توصیه مهم در خصوص روز  ۹ دی دارند، یکی اینکه این روز فقط شعاری نباشد و دیگری اینکه به عمق شعارها توجه کنند.

حجت الاسلام کرمی پور بیان داشت: ۹ دی یک روز تاریخی است لذا مردم باید احساس تکلیف کرده، در این راهپیمایی حضور پیدا کنند و به دشمنان ثابت کنند که همچنان با انگیزه تر از گذشته پای آرمان های نظام ایستاد

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 19 =