. سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

>
کد خبر: 57553 تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401 | 09:37 ق.ظ

کشف محموله روغن خوراکی و یک انبار احتکار مواد غذایی در جنوب کرمان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از کشف یک محموله روغن خوراکی قاچاق و یک انبار احتکار مواد غذایی در این منطقه توسط بازرسان سازمان صمت خبر داد. مسلم مروجی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار  ایرنا به کشف ۶۰ تن روغن مایع و نباتی در شهرستان رودبارجنوب اشاره کرد […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از کشف یک محموله روغن خوراکی قاچاق و یک انبار احتکار مواد غذایی در این منطقه توسط بازرسان سازمان صمت خبر داد.

مسلم مروجی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار  ایرنا به کشف ۶۰ تن روغن مایع و نباتی در شهرستان رودبارجنوب اشاره کرد و گفت: سودجویان قصد خروج این روغن های خوراکی از مسیر شهرستان رودبار به سمت استان سیستان بلوچستان را داشتند که این محموله توقیف شد.

وی افزود: این محموله با  تلاش اداره صنعت معدن وتجارت، بازرسان بسیج، جهاد کشاورزی، نیروی انتظامی وبا هماهنگی دادستان ورئیس تعزیرات حکومتی  شهرستان رودبار جنوب قیمت گذاری و از طریق عاملان تنظیم بازار بین مردم این شهرستان توزیع شد.

رئیس سازمان صمت جنوب کرمان به کشف انبار احتکار موادغذایی در شهرستان جیرفت اشاره کرد و گفت: طبق برآورد کارشناسان ارزش این انبار ۲ میلیارد ریال بوده که شامل ۱۵۰ کیسه شکر  و ۱۰۰ کیسه انواع حبوبات است.

مروجی از برگزاری مانور بازرسی از اصناف در هفت شهرستان تحت پوشس سازمان صمت جنوب کرمان خبر داد و تعداد تیم های فعال در این مانور را در هفت شهرستان جنوبی استان کرمان ۲۰ تیم بازرسی برشمرد.

وی با بیان اینکه ۶۰ بازرس روزانه بازار جنوب کرمان را بازرسی می کنند، گفت: طی ۲ روز یکهزار و ۷۰۰ بازرسی از اصناف هفت شهرستان جنوبی استان کرمان انجام شده است.

مروجی از تشکیل ۱۵۸ فقره پروند تخلف صنفی در مانور بازرسی اصناف جنوب کرمان خبر داد و بر تشدید بازرسی های تاکید کرد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + دوازده =