. سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

کد خبر: 63052 تاریخ انتشار : دوشنبه 21 آذر 1401 | 18:13 ب.ظ

کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» دو ساله ۱۴۰ هزار تایی شد!

روابط عمومی مکتب بنیاد حاج قاسم اعلام داشت: کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» طی دو سال به چاپ صد و بیستم رسیده و تا کنون ۱۴۰ هزار نسخه از آن روانهٔ بازار شده است. این کتاب دست‌نوشت‌های شهید از کودکی تا ۲۲سالگی‌ است که در سال ۱۳۹۹ توسط انتشارات مکتب حاج قاسم در ۱۳۶ صفحه منتشر […]

روابط عمومی مکتب بنیاد حاج قاسم اعلام داشت: کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» طی دو سال به چاپ صد و بیستم رسیده و تا کنون ۱۴۰ هزار نسخه از آن روانهٔ بازار شده است. این کتاب دست‌نوشت‌های شهید از کودکی تا ۲۲سالگی‌ است که در سال ۱۳۹۹ توسط انتشارات مکتب حاج قاسم در ۱۳۶ صفحه منتشر شد.

کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم» نخستین اثر چاپ‌شده توسط انتشارات «مکتب حاج قاسم» محسوب می‌‌شود و شامل دست‌نوشته‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانهٔ مبارزات انقلابی در سال ۱۳۵۷ است.

یکی از ویژگی‌های کتاب زندگی‌نامهٔ خودنوشت حاج‌قاسم این است که تصویر تمام دست‌نوشته‌های مربوط به زندگی‌نامهٔ شهید در کتاب آمده که به جذابیت و سندیت آن می‌افزاید. این کتاب همچنین مزین به یادداشت رهبر معظم انقلاب شده است.

«از چیزی نمی ترسیدم» زندگی‌نامه‌ای است که حاج قاسم با دست مجروحش نوشته؛ شرح زندگی مردی از دل روستایی دورافتاده در کرمان که چند دوره از زندگی ساده و گیرای خود را روایت کرده است.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 8 =