. پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 69467 تاریخ انتشار : جمعه 26 اسفند 1401 | 10:01 ق.ظ

همایش طلایه داران تبلیغ در عنبرآباد برگزار شد

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه عنبرآباد در این همایش حجت الاسلام بامری امام جمعه محترم عنبرآباد عنوان کرد: سامان دادن به امور تبلیغی، شناسایی نقاط تبلیغی و ساماندهی مبلغین و استفاده از همه ظرفیت های تبلیغی وظیفه ادارات تبلیغات اسلامی است. وی با اشاره به دهه تکریم مساجد ابراز […]

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه عنبرآباد در این همایش حجت الاسلام بامری امام جمعه محترم عنبرآباد عنوان کرد: سامان دادن به امور تبلیغی، شناسایی نقاط تبلیغی و ساماندهی مبلغین و استفاده از همه ظرفیت های تبلیغی وظیفه ادارات تبلیغات اسلامی است.

وی با اشاره به دهه تکریم مساجد ابراز داشت: سنت زیبا و حسنه غبارروبی مساجد باید بعنوان دغدغه همگانی در دهه تکریم مساجد اجرا شود.

ایشان با اشاره به فعالیت های دشمن و سرمایه گذاری او برای انحراف جوانان گفت: آنچه نیاز است مبلغین بدان توجه داشته باشند پاسخ به شبهات جوانان است که باید بدان پرداخته شود و این وظیفه ما را سنگین تر می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان بزرگترین ظرفیت برای تبیین و ترویج مبانی دین و اهل‌بیت است و با توجه به نیاز مردم باید بدان پرداخته شود.

ایشان افزود: تاکید مقام معظم رهبری خطاب به علما و روحانیون، رفتن سراغ جوانان و ارتباط گیری با ایشان است که این یک ظرفیت بسیار مهم و عظیم است.

وی کادر سازی و ایجاد تشکل های جوان در روستاها را یک نیاز اساسی دانست و گفت: در ماه مبارک رمضان می‌شود امر کادر سازی را محقق کرد.

وی افزود: دشمن برای متزلزل کردن ارکان خانواده، هزینه هایی قرار داده است که باید در مقابل این موضوع مبلغین محترم راهکار ایجاد کنند.

امام جمعه محترم عنبرآباد عنوان کرد: امروز در میدان جهاد تبیین، به موضوع ازدیاد نسل و تکثر جمعیت باید پرداخته شود که این موضوع ضروری جامعه ما حساب می شود.

وی اصلاح الگوی مصرف را یک مورد مهمی برشمرد و افزود: از آنجایی که کشور ما مصرف گرا است و اسراف در دین حرام می باشد باید بر اصلاح الگوی مصرف در جامعه تاکید داشت.

امام جمعه عنبراباد گفت: ترویج زکات در ماه مبارک رمضان که باید نسبت بدان دغدغه ایجاد کرد و در جامعه کار کرد چراکه اثرات و موهبت آن متوجه جامعه خواهد بود.

روابط عمومی دفترامام جمعه شهرستان عنبرآباد

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =