. یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 75885 تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 تیر 1402 | 11:01 ق.ظ

حضور پرشور دهه هشتادی و نودی ها در جشن بزرگ علوی

زهرا امینی گفت: جشن بزرگ دختران علوی بک جشن کاملا دخترانه بود و با حضور دختران دهه هشتادی و نودی برگزار شد و برای ایجاد جذابیت در برگزاری جشن دختران علوی، مدیریت اجرای آن به دختران نوجوان سپرده شد. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، جشن بزرگ دختران علوی با […]

زهرا امینی گفت: جشن بزرگ دختران علوی بک جشن کاملا دخترانه بود و با حضور دختران دهه هشتادی و نودی برگزار شد و برای ایجاد جذابیت در برگزاری جشن دختران علوی، مدیریت اجرای آن به دختران نوجوان سپرده شد.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، جشن بزرگ دختران علوی با حضور پرشور دختران دهه هشتادی و نودی ها در سالن شهید مداحی پور جیرفت برگزار شد.
زهرا امینی در حاشیه برپایی این جشن باشکوه، گفت: احساس نیاز کردیم که دختران نوجوان باید با فلسفه غدیر بیشتر آشنا شوند بنابراین با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی، دارالقرآن شهید مطهری، مقر کتاب مهدی یاوران و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان ترتیب برپایی این جشن را دادیم.
مدیر دبیرستان دخترانه معارف اسلامی صدرا جیرفت ابراز کرد: این جشن کاملا دخترانه بود و با حضور دختران دهه هشتادی و نودی برگزار شد و برای ایجاد جذابیت در برگزاری جشن دختران علوی، مدیریت اجرای آن به دختران نوجوان سپرده شد.
وی اضافه کرد: این اولین تجربه کاری ما در استفاده از ظرفیت نوجوانان دانش آموز برای اجرای برنامه های جشن بود که با هدف رشد بچه ها و تربیت مدیر انجام شد.
امینی با بیان اینکه جشن دختران علوی همراه با برنامه های شاد و متنوع بود، اظهار کرد: سرود، مولودی خوانی، نمایش، بیان فلسفه غدیر، مسابقه و اهدای جوایز بخشی از برنامه های اجرا شده در این جشن است.
امینی عنوان کرد: در حاشیه برپایی جشن بزرگ دختران علوی تعدادی از بچه ها درب ورودی سالن چالش حجاب را راه اندازی کردند و در این چالش از دختران محجبه علت داشتن حجاب و این که چه احساسی از پوشیدن چادر دارند، را پرسیدند.
مدیر دبیرستان دخترانه معارف اسلامی صدرا جیرفت خاطرنشان کرد: علاوه بر این به دختران کم حجاب روسری و گیره هدیه کردند و طرز بستن شال و روسری نیز به آنها آموزش دادند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 15 =