. شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 25473 تاریخ انتشار : شنبه 20 خرداد 1396 | 18:35 ب.ظ

شب شعر رمضان در شهرستان عنبرآباد برگزار شد / تصاویر

به گزارش سایت کنارصندل، شامگاه جمعه ۱۹خرداد با حضور مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان و شاعران جنوب کرمان ، شب شعر رمضان به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان عنبرآباد در عنبرآباد برگزار شد.   ابوذر حسینی نسب مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان د ر این مراسم معنوی ،هنری بیان داشت: امروز وظیفه بزرگی […]

به گزارش سایت کنارصندل، شامگاه جمعه ۱۹خرداد با حضور مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان و شاعران جنوب کرمان ، شب شعر رمضان به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان عنبرآباد در عنبرآباد برگزار شد.

 
ابوذر حسینی نسب مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان د ر این مراسم معنوی ،هنری بیان داشت: امروز وظیفه بزرگی بر دوش همه ماست و فرقی نمی کند در چه لباس و جایگاهی باشیم پاسداری از انقلاب اسلامی یک وظیفه همگانی است.
وی اظهارکرد: بعضی ها خرده می گیرند که انقلاب نا کارآمد است اما به فرموده رهبر عزیزمان این انقلاب با وجود دشمنی ها و مشکلات ۴۰ سال است که روی پای خودش ایستاده است ما به عنوان یک ملت مستقل با هویت دینی و انقلابی تا کنون روی پای خودمان بوده ایم و از ارزش ها و آرمان هایمان دفاع کرده ایم و این نشان می دهد این انقلاب کارآمد است.
وی بیان کرد: جبهه حق و باطل از آغاز خلقت بشر وجود داشته ما یا باید در جبهه حق باشیم یا باطل و حد میانه ای وجود ندارد پس مواظب باشیم در کدام جبهه گام برمی داریم .
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان گفت: جبه حق داری یک مکتب انسان ساز بنام مکتب اسلام است که به چهارده معصوم و چهارده نور منتهی می شود و این چهارده نور به ولایت فقیه وامروز زبر سایه ولایت شاخص حق است .
حسینی نسب خاطر نشان کرد: رساترین زبان زبان هنر است و هر چیزی در قالب هنر جا بگیرد ماندگار است ، انقلاب ما ماندگار است چرا که این انقلاب یک هنر بود.
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان در این مراسم از زحمات محمد الله توکلی مسئول کانون بسیج هنرمندان قدردانی کرد .

 
همچنین ضمن شعر خوانی شاعران برجسته جنوب استان از خانواده شهیدان نبوی، احمدیوسفی و عمرانی تجلیل و قردانی به عمل آمد.
در پایان مدعوین و هنرمندان میهمان ضیافت افطار کانون بسیج هنرمندان شهرستان عنبرآباد بودند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 9 =