. شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 55129 تاریخ انتشار : دوشنبه 8 فروردین 1401 | 13:11 ب.ظ

راهیابی تکواندوکار جیرفتی به نیمه نهایی مسابقات جهانی تکواندو بانوان در کره جنوبی

به گزارش کنارصندل، رییس هیئت تکواندو شهرستان جیرفت از راهیابی خانم نرجس شریفی تکواندوکار جیرفتی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی تکواندو پومسه بانوان به میزانی کشور کره جنوبی خبر داد. معین سعیدی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی تکواندو پومسه بانوان اظهار داشت: این مسابقات به میزانی […]

به گزارش کنارصندل، رییس هیئت تکواندو شهرستان جیرفت از راهیابی خانم نرجس شریفی تکواندوکار جیرفتی به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی تکواندو پومسه بانوان به میزانی کشور کره جنوبی خبر داد.

معین سعیدی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی تکواندو پومسه بانوان اظهار داشت: این مسابقات به میزانی کره جنوبی برگزار می‌شود که این کشور برای سومین‌بار میزبان رقابت‌های پومسه قهرمانی جهان است.


وی بیان داشت: خانم نرجس شریفی تکواندوکار جیرفتی که از ورزشکاران بنام و مقام آور کشورمان است در این مسابقات جهانی شرکت کرده و تاکنون مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشته است.


سعیدی تصریح کرد: این ورزشکار ملی هم‌اکنون به مرحله نیمه نهایی این مسابقات جهانی راه یافته که باعث افتخار برای کشور، استان و شهرستان جیرفت است.
رییس هیئت تکواندو شهرستان جیرفت عنوان کرد: این مسابقات به صورت آنلاین و به داوری کشور کره جنوبی برگزار می‌شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =