. یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲

>
کد خبر: 68378 تاریخ انتشار : پنجشنبه 11 اسفند 1401 | 10:18 ق.ظ

کاهش ۱۵ درصدی قیمت پیاز در راه است

به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان آقای مصطفی دارایی نژاد از آرامش بازار پیاز خبر داد و گفت: قیمت کنونی هرکیلو پیاز در میدان مرکزی ۱۵ تا ۲۰ هزارتومان است که حداکثر با احتساب ۳۰ درصد سود در خرده فروشی ها باید عرضه شود. به گفته او، با توجه به افزایش عرضه […]
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با استمرار شرایط جوی پیش بینی می شود که قیمت پیاز در هفته آینده ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش یابد.

به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان آقای مصطفی دارایی نژاد از آرامش بازار پیاز خبر داد و گفت: قیمت کنونی هرکیلو پیاز در میدان مرکزی ۱۵ تا ۲۰ هزارتومان است که حداکثر با احتساب ۳۰ درصد سود در خرده فروشی ها باید عرضه شود.

به گفته او، با توجه به افزایش عرضه پیاز از استان های جیرفت و بندرعباس، قیمت پیاز کاهش یافته است و همواره پیش بینی می شود که با استمرار شرایط مساعد جوی، قیمت در هفته آینده ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش یابد.

دارایی نژاد با بیان اینکه شب گذشته ۳ هزارتن ورودی بار پیاز میدان مرکزی بوده است، گفت: اکنون یک هزارتن بار فروخته شده و ۲ هزارتن بار در میدان مرکزی مانده است.

رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: اکنون از مجموع ۵ هزارتن پیاز ثبت سفارش شده، ۳ هزارتن وارد و در انبارها ذخیره سازی شده است چراکه نیازی به  پیازهای وارداتی نیست و پیازهای تولید داخل جوابگوست.

نظرات بینندگان:

  1. کشاورز خدازده گفت:

    بله کاکا فقط زورشون ور سر کشاورز خدازده ارسه.وگرنه تومملکت همه چی گل وبلبله فقط مشکل قیمت پیازر که آ هم حل بو.خاک ور سر مای روستاییون که بایدای گشنه ای بمرین ولی همرنگ آدمون نبهین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =