. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 75680 تاریخ انتشار : دوشنبه 12 تیر 1402 | 11:11 ق.ظ

مدیر کانون حضرت علی اکبر (ع) جیرفت : بچه مسجدی های کانون حضرت علی اکبر (ع)با پویش من مهمان مولایم به استقبال غدیر می روند

رضا صدیقی مهنی گفت: از آنجایی که به اطعام در عید غدیر سفارش بسیار شده بنابراین پویش «من مهمان مولایم» را راه اندازی کردیم و در راستای اجرای این پویش قرار است هر خانواده غذای روز عید خود را بیشتر از حد نیاز پخت کند. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری شبستان از جنوب […]

رضا صدیقی مهنی گفت: از آنجایی که به اطعام در عید غدیر سفارش بسیار شده بنابراین پویش «من مهمان مولایم» را راه اندازی کردیم و در راستای اجرای این پویش قرار است هر خانواده غذای روز عید خود را بیشتر از حد نیاز پخت کند.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، رضا صدیقی مهنی با اشاره به فعالیت های کانون حضرت علی اکبر (ع) در دهه ولایت و امامت، گفت: همزمان با عید قربان طرح توزیع گوشت نذری با توزیع در بین ۳۰ خانواده نیازمند اجرا شد.
مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت علی اکبر (ع) جیرفت افزود: تعداد ۶ راس گوسفند قربانی توسط اهالی روستا ذبح شد که مقداری از گوشت این قربانی ها در اختیار ما قرار داده شد تا در بین فقرا و نیازمندان توزیع کنیم.
وی بیان کرد: همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت با اجرای پویش های مجازی غدیریان، علویون، حیدریون با گذاشتن متن های کوتاه و با موضوع غدیر و هشتگ به استقبال عید غدیر می رویم.
صدیقی مهنی ابراز کرد: از هم اکنون در تدارک تامین وسایل برپایی جشن بزرگ غدیر هستیم و قرار است همزمان با شب عید غدیر این جشن همراه با برنامه های شاد و متنوع برپا شود.
مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت علی اکبر (ع) جیرفت ادامه داد: در کنار برپایی جشن، ایستگاه صلواتی بچه مسجدی های کانون نیز با توزیع شربت و شیرینی پذیرای عاشقان ولایت و امامت خواهد بود.
وی اظهار کرد: از آنجایی که به اطعام در روز عید غدیر سفارش بسیار شده بنابراین برای سهیم شدن در این ثواب، پویش «من مهمان مولایم» را راه اندازی کردیم و در راستای اجرای این پویش قرار است هر خانواده غذای روز عید خود را بیشتر از حد نیاز پخت کند.
صدیقی مهنی اضافه کرد: هر خانواده غذای پخت شده بیش از نیاز خود را در ظروف یکبار مصرف بسته بندی می کند و به ما تحویل می دهد، بسته های غذا با کمک اعضای کانون در بین خانوارهای نیازمند توزیع خواهند شد.
مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت علی اکبر (ع) جیرفت عنوان کرد: یکی دیگر از برنامه های دهه ولایت و امامت، برگزاری مسابقه جشن خانگی است به این صورت که شب عید غدیر خانواده هر در منازل خود این عید را جشن بگیرند و تصاویر و یا کلیپی از آن را برای ما ارسال کنند.

وی ادامه داد: همچنین در نظر داریم اواخر این دهه مبارک، با طرح چند سوال مسابقه مجازی از خطبه غدیریه را برگزار کنیم.

صدیقی مهنی خاطرنشان کرد: هدف ما از اجرای این برنامه ها ضمن گرامیداشت دهه ولایت و امامت، ترویج فرهنگ غدیر است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 4 =