. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 94466 تاریخ انتشار : یکشنبه 13 خرداد 1403 | 09:23 ق.ظ

دکتربهنام سعیدی : ما فرصت زیادی برای خدمت به شهرستان و جنوب کرمان نداریم/ تصاویر

به گزارش کنارصندل از فرمانداری جیرفتظهر امروز روز شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳جلسه شورای اداری شهرستان جیرفت با حضور دکتر بلندنظر فرماندار شهرستان و اعضای شورای تأمین، مدیران ادارات، نهادها و اصحاب رسانه برای اولین بار با حضور دکتر بهنام سعیدی نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. دکتر سعیدی در […]

به گزارش کنارصندل از فرمانداری جیرفتظهر امروز روز شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳جلسه شورای اداری شهرستان جیرفت با حضور دکتر بلندنظر فرماندار شهرستان و اعضای شورای تأمین، مدیران ادارات، نهادها و اصحاب رسانه برای اولین بار با حضور دکتر بهنام سعیدی نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

دکتر سعیدی در این جلسه عدم حضور مدیران کل را در جلسه شورای اداری شهرستان پرسید با این جواب که در استان جلسه شورای اداری شرکت می کنند.نماینده مردم گفت مگر آنها در این شهر و جنوب کرمان خدمت زندگی نمی کنند.

سعیدی از مدیران ادارات خواست بدون حاشیه و جهادی خدمت کنند و کار ارباب رجوع را به تاخیر نیندازند.وی همچنین از مدیران و مسئول ادارات خواست به سرمایه گذاری اهمیت داده و احترام گذاشته و سرمایه‌گذاری را درب اطاق خود معطل نگه ندارند و در هر صورت کار او را حل نمایند.

تصاویر : خسرو احسانی

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =