. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 1572 تاریخ انتشار : دوشنبه 8 تیر 1394 | 05:58 ق.ظ

امروز شش طرح در سفر استاندار کرمان به جیرفت و عنبرآباد افتتاح می شود

فرماندار جیرفت عصر یکشنبه به گفت: این طرح ها در حوزه راه، طیور و کارخانه فرآوری اجرا شده اند. احمد امینی روش بیان کرد: استاندار کرمان فردا دوشنبه پس از افتتاح و بازدید از طرح های عمرانی در نشست شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان که با حضور اعضای شوراهای فرهنگ عمومی هفت شهرستان به میزبانی […]

فرماندار جیرفت عصر یکشنبه به گفت: این طرح ها در حوزه راه، طیور و کارخانه فرآوری اجرا شده اند.
احمد امینی روش بیان کرد: استاندار کرمان فردا دوشنبه پس از افتتاح و بازدید از طرح های عمرانی در نشست شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان که با حضور اعضای شوراهای فرهنگ عمومی هفت شهرستان به میزبانی جیرفت برگزار می شود شرکت می کند.

وی گفت: در کنار فعالیت های اقتصادی توجه به بحث فرهنگ همواره مورد تاکید استاندار بوده که در همین راستا نیز تلاش های مستمر صورت گرفت تا شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان به صورت مستقل از مرکز استان فعالیت کند.

فرماندار عنبرآباد هم گفت: افتتاح کارخانه رب گوجه فرنگی، بازدید از کارخانه شیر پاستوریزه، بازدید از کارخانه فرآوری نیلی صنعت که با مشارکت بنیاد برکت احداث می شود از برنامه های استاندار کرمان در این شهرستان است.

محمد حجتی پور افزود: چند طرح حوزه راه در این سفر مورد بهره برداری قرار می گیرد که هر یک از این طرح ها در توسعه شهرستان موثر است.

مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان هم گفت: افتتاح تونل بهمن در محور جیرفت – سه راهی بم که سال گذشته بر اثر حادثه آتش سوزی دو دستگاه اتوبوس اسکانیا دچار خسارت دیده شده بود، افتتاح کنارگذر جیرفت، بازدید از قطعه بزرگراه جیرفت – سه راهی بم و بازدید از طرح روشنایی تونل اسفند از جمله برنامه های سفر یک روزه استاندار کرمان به شهرستان جیرفت است.

محمد ساردویی افزود: افتتاح روکش آسفالت محور گمرکان – عنبرآباد به طول ۱۰ کیلومتر و محور ورودی شهر دوساری به طول چهار کیلومتر از دیگر برنامه های سفر استاندار به شهرستان عنبرآباد می باشد.

شهرستان جیرفت با ۲۸۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان و شهرستان عنبرآباد در فاصله ۲۶۰ کیلومتری مرکز استان واقع است.

ایرنا

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هشت =