. شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 8379 تاریخ انتشار : شنبه 10 بهمن 1394 | 04:45 ق.ظ

دکتر محمد مهدی بلوردی به سمت مدیر کل راه و شهر سازی کرمان منصوب شد

به گزارش سایت کنارصندل ، دکتر محمد مهدی بلوردی با تودیع خداداد مقبلی به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی کرمان معرفی شد.  مراسم تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی کرمان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، سیف‌اللهی معاون عمرانی استاندار کرمان، جمعی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان […]

به گزارش سایت کنارصندل ، دکتر محمد مهدی بلوردی با تودیع خداداد مقبلی به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی کرمان معرفی شد.

 مراسم تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی کرمان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، سیف‌اللهی معاون عمرانی استاندار کرمان، جمعی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی و کشوری برگزار و محمد مهدی بلوردی با تودیع خداداد مقبلی به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی کرمان معرفی شد.

به گزارش خانه خشتی ،معاون توسعه و منابع وزیر راه و شهرسازی در آیین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید اداره راه و شهر سازی استان اظهار کرد : مدیران باید به فکر تلاش و کوشش برای جبران وضعیت فعلی اقتصادکشور باشند و برای شکوفایی اقتصاد ایران و رفاه مردم تلاش کنند.

وی افزود: استان کرمان با دارا بودن ۱۱ درصد از مساحت کشور ؛۱۲ درصد راه ها ؛چهار درصد از تناژکشور و ۲۲ هزارکیلومتر آزادراه ؛بزرگ راه ؛راه اصلی؛ فرعی و روستایی از اهمیت استراتژیک ویژه ای برخوردار است.

سید علایی اضافه کرد: استان کرمان از خطوط ریلی شمال و جنوب و شرق و غرب برخوردار است و در حوزه هوایی نیز با دارا بودن پنج فرودگاه نقش مناسب و مهمی در ترابری دارد.

وی برای تلاش مضاعف مدیران و استفاده از بستر موجود برای توسعه استان کرمان تاکید کرد و گفت :آمدن و رفتن مدیران در راستای خدمت به مردم است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =