. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 20151 تاریخ انتشار : یکشنبه 5 دی 1395 | 07:12 ق.ظ

فعال دانشجویی جیرفت و عنبرآباد:

فتنه ۸۸ لکه ننگی است بر پیشانی خوارج نظام

به گزارش سایت کنارصندل، علی سالارکریمی فعال دانشجویی در جیرفت و عنبرآباد، نهم دی ماه را حماسه ای ماندگار و شگفت انگیز از عمق درک و شناخت ملت غیور ایران از فتنه و جریان های برانداز علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت : ٩دی را باید تبلور بصیرت الهی در بطن رهبری داهیانه […]

به گزارش سایت کنارصندل، علی سالارکریمی فعال دانشجویی در جیرفت و عنبرآباد، نهم دی ماه را حماسه ای ماندگار و شگفت انگیز از عمق درک و شناخت ملت غیور ایران از فتنه و جریان های برانداز علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت : ٩دی را باید تبلور بصیرت الهی در بطن رهبری داهیانه ی بزرگ مردی دانست که با درایت و رصد دقیق منویات دشمن و فتنه گران، لزوم بسیج آحاد ملت و حرکت گسترده در مقابله با امواج توطئه آمیز را فریاد می زد.

سالارکریمی خاطر نشان کرد :آن هایی که دم از قانون می زدند به قانون تمکین نکردند و آن هایی که دم از حسین ابن علی(ع) می زدند وقتی دیدند خیمه عزای حسین ابن علی(ع) را آتش زدند آن حرامیان را مردم خداجوی خواندند چطور خود را انقلابی می دانستند در حالی که هوادارانشان در روز قدس شعار به نفع اسرائیل سر می دادند؟ چطور خود را پیرو خط امام می دانستند و در خیابان ها برخی از طرفدارانشان مرگ بر اصل ولایت فقیه سر دادند و تمثال امام را آتش زدند؟ چطور خود را نخست وزیر دفاع مقدس می خواندند و آنگاه برخی از هوادارانشان به پایگاه مقاومت و مساجد که قدمگاه شهداست حمله ور شدند؟ معترضان حامی آن ها دست به جنایت زدند و خون ها ریختند و آنها ساکت ماندند اسرائیل و آمریکا و انگلیس و عربستان سعودی و منافقین و بقول امام راحل(ره) دشمنان قسم خورده نظام برایشان دست زدند و برائت نجستند چرا از این جریانات تبری نجستند؟ حتما یا خواب تشریف داشتند یا عده ای نمی گذاشتند آنها از این رخ دادها مطلع شوند و اخبار کذب به ایشان می دادند.

این فعال دانشجویی با اشاره به حصر سران فتنه گفت: امروز برخی با پررویی تمام بحث رفع حصر و مظلومیت فتنه گران را سر می دهند و می خواهند چهره آنها را تطهیر و بزک کنند و ما به آنها می گوییم فتنه ۸۸ لکه ننگی است بر پیشانی خوارج نظام و پاک شدنی نیست چرا که بیش از ۷سال است آنها از کرده خود پشیمان نیستند و مستحق دادگاه و اشد مجازات هستند نه تبرئه

سالارکریمی ادامه داد و گفت :پاسخ خون های به ناحق ریخته شده را چه کسی باید دهد؟ پاسخ ضربه به حیثیت و آبروی نظام اسلامی که حاصل خون های شهدای عزیزماست چه کسی باید دهد؟ لذا رفع حصر یعنی محاکمه و محاکمه آنها یعنی مرگ.

وی افزود: ملت سرافراز ایران نشان داد که در سخت ترین شرایط، همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده و تا پای جان آماده ی فداکاری و صیانت از ارزش ها و آرمان های نظام و حراست از خون شهیدان است.

این فعال دانشجویی گفت: دولت محترم باید ضمن پرهیز از ورود زودهنگام به کارزار انتخاباتی و دوقطبی سازی جامعه، رفع تنگناهای معیشتی، بهبود اوضاع اقتصادی و ایجاد اشتغال برای جوانان را در اولویت برنامه های خود قرار داده و تنها در فکر عملیاتی کردن فرامین حکیمانه ی رهبر معظم انقلاب در راستای حفظ وحدت و انسجام مردم و مسئولین و پیشبرد اهداف نظام و انقلاب باشد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + چهار =