. شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 44748 تاریخ انتشار : سه شنبه 9 دی 1399 | 08:06 ق.ظ

بازداشت یکی از مدیران اجرایی و یک کارشناس رسمی در جیرفت

به گزارش کنارصندل، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از بازداشت یکی از مدیران اجرایی اداره کل شهرسازی جنوب کرمان به همراه یک کارشناس رسمی در خصوص بروز برخی تخلفات در معاملات دولتی خبر داد. حسین سلامی،  در گفت‌وگو با میزان از بازداشت یکی از مدیران اجرایی اداره کل شهرسازی جنوب کرمان به همراه یک […]

به گزارش کنارصندل، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از بازداشت یکی از مدیران اجرایی اداره کل شهرسازی جنوب کرمان به همراه یک کارشناس رسمی در خصوص بروز برخی تخلفات در معاملات دولتی خبر داد.

حسین سلامی،  در گفت‌وگو با میزان از بازداشت یکی از مدیران اجرایی اداره کل شهرسازی جنوب کرمان به همراه یک کارشناس رسمی در خصوص بروز برخی تخلفات در معاملات دولتی خبر داد و عنوان کرد: پس از بررسی یک فقره پرونده مربوط به تخلفات مالی، رد پای اقدامات مجرمانه برخی مدیران اجرایی مشخص شد که پس از انجام بررسی‌های تخصصی قضایی و سازمان بازرسی، شواهد قطعی از ارتکاب جرایم متعدد مالی به دست آمد.

سلامی گفت: تحقیقات بیشتر به منظور روشن شدن سایر ابعاد احتمالی این پرونده در دست انجام است،

وی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران توسط ریاست قوه قضاییه گفت: برخورد با ترک فعل مدیران در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه حفظ حقوق عامه در دستور کار جدی قرار دارد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 7 =