. سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 44971 تاریخ انتشار : سه شنبه 28 بهمن 1399 | 13:19 ب.ظ

اجرای طرح هدفمند برخورد با اراذل و اوباش در جیرفت

فرمانده انتظامی شهرستان”جیرفت”از اجرای طرح هدفمند برخورد با اراذل و اوباش به منظور برقراری امنیت ایام پایان سال خبر داد و گفت: برخورد مقتدرانه پلیس با این قشر در آستانه نوروز باعث افزایش احساس امنیت در جامعه می شود. به گزارش کنارصندل، سرهنگ”رضا محمدرضایی”با اشاره به تدابیر شبانه روزی کارکنان پلیس جیرفت در برقراری نظم […]

فرمانده انتظامی شهرستان”جیرفت”از اجرای طرح هدفمند برخورد با اراذل و اوباش به منظور برقراری امنیت ایام پایان سال خبر داد و گفت: برخورد مقتدرانه پلیس با این قشر در آستانه نوروز باعث افزایش احساس امنیت در جامعه می شود.


به گزارش کنارصندل، سرهنگ”رضا محمدرضایی”با اشاره به تدابیر شبانه روزی کارکنان پلیس جیرفت در برقراری نظم و امنیت، اظهار داشت: در این راستا، طرح برخورد با اراذل و اوباش را به مدت ۴۸ ساعت به اجرا گذاشتیم که منجر به دستگیری ۳۰ نفر از مخلان امنیت و آرامش شهروندان شد.


وی اجرای این طرح را در آستانه ایام نوروز بسیار اثربخش دانست و افزود: پلیس اجازه جولان به مخلان نظم و امنیت را نخواهد داد و با جدیت با این قشر که تعداد محدودی هستند برخورد خواهد کرد.


سرهنگ”محمدرضایی” تاکید کرد: طرح های پلیس در راستای مقابله با کسانی که در فضای حقیقی و مجازی اقدام به قدرت نمایی می کنند نیز استمرار خواهد داشت و در این رابطه انتظار ما از مردم فهیم و شهید پرور جیرفت این است که در تامین امنیت با پلیس همکاری داشته و در صورت اطلاع از وقوع هر گونه فعالیت مجرمانه در اسرع وقت موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ با مرکز فوریتهای پلیسی در میان بگذارند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دو =