. دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

کد خبر: 47202 تاریخ انتشار : شنبه 3 مهر 1400 | 11:46 ق.ظ

در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم رودبار جنوب مطرح شد: دستگاههای متولی امر کشاورزی برای رفع موانع تولید در سال زراعی جدید برنامه ریزی کنند

رئیس دادگستری رودبار جنوب گفت: تشکیلات متولی امر کشاورزی باید برای رفع موانع تولید در سال زراعی جدید برنامه ریزی کنند. محمدفرجام طاهری در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان رودبارجنوب که به منظور مقابله با توزیع بذرها و سموم تقلبی و بررسی نحوه توزیع نهاده های کشاورزی برگزار شد، افزود: شهرستان رودبار جنوب […]


رئیس دادگستری رودبار جنوب گفت: تشکیلات متولی امر کشاورزی باید برای رفع موانع تولید در سال زراعی جدید برنامه ریزی کنند.


محمدفرجام طاهری در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان رودبارجنوب که به منظور مقابله با توزیع بذرها و سموم تقلبی و بررسی نحوه توزیع نهاده های کشاورزی برگزار شد، افزود: شهرستان رودبار جنوب عرصه وسیعی از اراضی کشاورزی را به خود اختصاص داده و سهم عمده ای در تولید محصولات کشاورزی در کشور دارد که از این رو برنامه ریزی جدی در این حوزه ضروری است.


وی ضمن اشاره به خسارت وارده به برخی از کشاورزان منطقه در سال های گذشته بر اثر توزیع بذر های نامرغوب وتقلبی ودادخواهی آنها در مرجع قضایی خواستار نظارت جدی بر فروشگاه های عرضه نهاده های کشاورزی شد.


این مقام قضایی، اطلاع رسانی و تولید محتوی آموزشی واطلاعات مورد نیاز تولید کنندگان محصولات زراعی از بستر فضای مجازی و برگزاری جلسات اموزشی را لازم دانست.


در ادامه این جلسه عمرانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب اظهارداشت: کارگروه ویژه نظارت بر فروشگاه های کشاورزی در شهرستان تشکیل شده است و در صورت مشاهده هرگونه تخلف برخورد قانونی لازم انجام خواهد شد و هچنین تاکید شده است که فروشگاه های کشاورزی دارای مسئول فنی باشند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + بیست =