. پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

کد خبر: 53111 تاریخ انتشار : شنبه 9 بهمن 1400 | 07:31 ق.ظ

صدور دستور ویژه برای رسیدگی به تخریب غیرقانونی درب منزل خانواده کرمانی

🔻به گزارش کنارصندل ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از رسیدگی به موضوع و دستور فوری در خصوص تخلف مامورین در تخریب منزل خانواده کرمانی و تعقیب و بازداشت مامور متخلف خبر داد. 🔻دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در خصوص پخش کلیپی در فضای مجازی مبنی بر تخریب درب […]

🔻به گزارش کنارصندل ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از رسیدگی به موضوع و دستور فوری در خصوص تخلف مامورین در تخریب منزل خانواده کرمانی و تعقیب و بازداشت مامور متخلف خبر داد.

🔻دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در خصوص پخش کلیپی در فضای مجازی مبنی بر تخریب درب منزل یک خانواده کرمانی افزود: هیچ کدام از مقامات قضایی در زمان اجرای حکم حقوقی در صحنه این ماجرا حضور نداشتند و مطالب عنوان شده در خصوص حضور دادستان و نمایندگان دادستان در این صحنه، خلاف واقع می باشد.

🔻وی با اشاره به این مطلب که اجرای حکم از سوی محاکم حقوقی صادر و ارتباطی به دادسرا ندارد، ادامه داد: اجرای این حکم نیز توسط محاکم حقوقی صورت گرفته است.

🔻مدعی العموم در استان کرمان تصریح کرد: با توجه به تخریب صورت گرفته و ایجاد رعب و هراس برای اعضای این خانواده به ویژه کودکان ساکن در این منزل مسکونی، بلافاصله پس از اطلاع در این خصوص به عنوان مدعی العموم به عنوان حافظ امنیت و آسایش مردم و اموال آنان دستورات لازم صادر و پرونده تشکیل و مامور اجرای احکام متخلف بازداشت شد.

🔻سالاری ادامه داد: دادستانی کرمان حراست از امنیت عمومی و تامین آرامش مردم را از اولویت های خود می داند و با هر فردی که این امنیت را مخدوش نماید، وفق مقررات با او برخورد خواهد شد.

🔻وی تاکید کرد: مقامات قضایی استان کرمان به ویژه رئیس کل دادگستری استان، بلافاصله پس از اطلاع از این ماجرا، دستورات قضایی مقتضی را صادر کرده اند.

🔻وی یادآور شد: در این ماجرا تخلفاتی از سوی عوامل حاضر در صحنه این ماجرا انجام شده که در قالب یک پرونده به صورت خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

🔻وی تاکید کرد: مقامات قضایی استان کرمان به ویژه رئیس کل دادگستری استان، بلافاصله پس از اطلاع از این ماجرا، ضمن صدور دستورات قضایی مقتضی، با این خانواده تماس گرفته و بر برخورد قانونی با تخلفات تاکید کردند.

🔻 گفتنی است؛ حکم حقوقی علیه شوهر این خانم صادر شده و محکوم علیه در زمان تخریب درب در منزل حضور داشته است و به جای او همسرش مداخله کرده است.

🔻شایان ذکر است؛ براساس حکم دادگاه، منزل متعلق به شاکی بوده که با اقدام و پیگیری او درب برای خلع ید تخریب شده است و البته مامور اجرای احکام، در تخریب درب، رفتار خلاف قانون داشته که برخورد لازم با وی انجام خواهد شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =