. پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

کد خبر: 56150 تاریخ انتشار : یکشنبه 4 اردیبهشت 1401 | 09:42 ق.ظ

جمع آوری ۳٫۵ میلیارد ریال کمک مالی با مشارکت صنعتگران و معدنکاران شهرستان جیرفت در جشن گلریزان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از جمع آوری ۳٫۵ میلیارد ریال کمک صنعتگران و معدنکاران برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان جیرفت خبر داد. به گزارش کنارصندل، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این خصوص گفت: بر اساس احادیث و روایات احسان، نیکوکاری و رسیدگی به کار مردم […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از جمع آوری ۳٫۵ میلیارد ریال کمک صنعتگران و معدنکاران برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان جیرفت خبر داد.

به گزارش کنارصندل، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این خصوص گفت: بر اساس احادیث و روایات احسان، نیکوکاری و رسیدگی به کار مردم و رفع نیاز آنها از برترین حسنات بیان شده و در این زمینه جامعه صنعت و معدن جنوب کرمان همواره پیشقدم هستند.

وی افزود: با درخواست ستاد دیه و پیگیری سلامی دادستان و شریفی رئیس زندان شهرستان جیرفت و در محل دفتر دادستانی، در این ماه پر خیر و برکت رمضان نیز همانند چند سال گذشته، سرمایه گذاران و جهادگران خط مقدم جبهه های اقتصادی، صنعتگران و معدنکاران شهرستان جیرفت حضور پررنگی در جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد داشتند که این مایه افتخار و مباهات است.

مسلم مروجی فرد تصریح کرد: در جشن امسال نیز با حضور پررنگ صنعتگران و معدنکاران فعال در شهرستان جیرفت، مبلغ ۳٫۵ میلیارد ریال کمک مالی جمع آوری شد که این رقم نسبت به سال های قبل رشد قابل ملاحظه ای داشته است.

وی ادامه داد: جمع آوری کمک های مالی در این جشن، یکی از برکات بی شمار ناشی از تلاش های صورت گرفته در سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان برای جذب سرمایه گذاران، راه اندازی و فعال سازی واحدهای صنعتی و معدنی در شهرستان جیرفت و سایر شهرستان های جنوب کرمان می باشد که یکی از نمونه های آن جذب و فعالسازی سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد تومانی در قالب طرح های صنعتی و معدنی در جنوب کرمان طی سال گذشته می باشد که اشتغالی بالغ بر ۱۰۰۰ نفر ایجاد کرده است.


وی تاکید کرد: تلاش ما بر این است تا در سال مزین به «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی» در کنار افزایش ظرفیت تولید واحدهای صنعتی و معدنی و کارآفرینی، با یک تدبیر مناسب فرصت اشتغال برای جوانان و گروه‌های مختلف جامعه را مهیا کرده و شرایط مناسبی را در توسعه پایدار جنوب کرمان مهیا کنیم.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =