. چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 65079 تاریخ انتشار : جمعه 30 دی 1401 | 21:36 ب.ظ

امام جمعه جیرفت: صف‌های طولانی سیلندر گاز مایع نتیجه سومدیریت است

ایرنا- امام جمعه جیرفت با اشاره به اینکه زیبنده نیست مردم همیشه در صف‌های طولانی بمانند گفت: با مدیریت و پیش بینی می شد مانع چنین صف‌هایی برای دریافت سیلندرهای گاز مایع شد و این مساله به دلیل سومدیریت تشکیل می شود. به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام میثم تارم در خطبه های این هفته […]

ایرنا- امام جمعه جیرفت با اشاره به اینکه زیبنده نیست مردم همیشه در صف‌های طولانی بمانند گفت: با مدیریت و پیش بینی می شد مانع چنین صف‌هایی برای دریافت سیلندرهای گاز مایع شد و این مساله به دلیل سومدیریت تشکیل می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام میثم تارم در خطبه های این هفته نماز جمعه جیرفت اظهار کرد: مسئولین شرکت پخش فرآورده های نفتی همچنین نسبت به توزیع نفت و رساندن به موقع به شهرستان اقدامات لازم را انجام دهند تا در این سرمای شدید مردم دچارمشکل نشوند.

وی ادامه داد: مبلغی بابت برگزاری نمایشگاه پاییزه در جیرفت به عنوان ودیعه از برخی از بازاریان از شهرهای مختلف گرفته شده بود که هنوز با گذشت حدود چند ماه پس داده نشده است.

حجت الاسلام تارم افزود: از اتاق اصناف جیرفت انتظار می رود حامی بازاریان باشد و این تاخیر پذیرفته نیست بنابراین هرچه سریعتر مبالغی که بابت ودیعه دریافت شده بود با خسارت ایجاد شده به بازاریان پس داده شود.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =