. شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 67881 تاریخ انتشار : چهارشنبه 3 اسفند 1401 | 21:52 ب.ظ

اعظمی : مسئولیت اجرای الگوی کشت باید به معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی واگذار شود

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد معاونت تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: مسئولیت اجرای الگوی کشت باید از معاونت تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی واگذار شود.
به گزارش کنارصندل به نقل از ایسنا، ذبیح‌الله اعظمی نماینده جیرفت و سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز (چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱) صحن مجلس در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی گفت: معاونت تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی یکی از معاونت های بسیار مهم وزارت جهاد کشاورزی است اما تبدیل به مجموعه‌ای بی خاصیت و بی اثر شده و انگار که تعطیل است.
وی افزود:  مسئولان این معاونت چندین نوبت به کمیسیون کشاورزی دعوت شده اند اما هیچ برنامه مدونی برای بخش آموزش و ترویج کشاورزی نداشتند. از سویی دیگر این معاونت برای اجرای الگوی کشت معرف شده است درحالی که این مسئولیت باید به معاونت زراعت منتقل شود.
این نماینده مجلس در پایان اظهار کرد: انتظار داریم که در مجموعه معاونت تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی تلاش بیشتری شود./ایسنا

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 8 =