. یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 70740 تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 فروردین 1402 | 10:22 ق.ظ

راهپیمایی روز قدس در جیرفت برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت گفت: راهپیمایی روز قدس در شهر جیرفت صبح روز جمعه ۲۵ فروردین ماه برگزار می شود. جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید «خداداد امینی روش» با اشاره به این که امسال راهپیمایی روز قدس در شهرها و بخش های شهرستان جیرفت […]

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت گفت: راهپیمایی روز قدس در شهر جیرفت صبح روز جمعه ۲۵ فروردین ماه برگزار می شود.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

«خداداد امینی روش» با اشاره به این که امسال راهپیمایی روز قدس در شهرها و بخش های شهرستان جیرفت برگزار می شود، گفت: این راهپیمایی در شهر جیرفت ساعت ۱۰:۳۰صبح جمعه ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ از میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به سمت مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، در شهر جبالبارز مسیر راهپیمایی روز قدس از محل کمیته امداد به سمت مسجد جامع ساعت ۱۰/۳۰ و در بخش اسماعیلیه نیز از محل مرقد شهید گمنام به سمت مسجد جامع شهر بلوک راس ساعت ۱۱ صبح است.
وی اظهار کرد: مسیر راهپیمایی روز قدس در شهر درب بهشت ساردوئیه از مقابل حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی به سمت امام زاده سید سلطان احمد این شهر و این راهپیمایی صبح روز جمعه ساعت ۱۰/۳۰ برگزار می‌شود.
امینی روش ادامه داد: در بخش اسفندقه نیز مسیر در نظر گرفته شده برای برگزاری راهپیمایی روز قدس، از میدان شهید خواجه تا روبروی بخشداری دولت آباد است و این راهپیمایی نیز ساعت ۳۰: ۱۰ صبح آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود ، در شهر علی آباد نیز راهپیمایی ساعت ۱۰:۳۰ صبح از محل مسجد جامع آغاز و به مرقد شهید گمنام ختم خواهد شد.
ایشان با ذکر این مطلب که روز قدس یادگاری از امام خمینی(ره) در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با استکبار جهانی است گفت:رهبری (مدظله العالی)، می‌فرمایند: روز قدس بهانه‌ و فرصتی است برای روح های علاقمند به مسئله‌ فلسطین و دل های پرشور جوانان و قشرهایی از ملت های مسلمان، که در جمعه‌ آخر ماه رمضان، از مردم فلسطین حمایت و دفاع کنند.
امینی روش در خاتمه از همه اقشار مردم به خصوص طلاب و روحانیون، صاحبان قلم، شخصیت های دانشگاهی، رسانه ها و فعالین فضای مجازی و هنرمندان درخواست کرد تا با بیان ظلم رژیم صهیونیستی در حق مردم مظلوم فلسطین در این راهپیمایی حضور حداکثری داشته باشند.
روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =