. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 77470 تاریخ انتشار : جمعه 20 مرداد 1402 | 21:01 ب.ظ

تبعات ادامه‌دار قاچاق سوخت در جنوب کرمان ؛ این بار هم سه نفر زنده در آتش سوختند

به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا ، سه نفر در تصادف جاده میاندران به زهکلوت در ۴۷ کیلومتری رودبارجنوب بر اثر برخورد وانت حامل سوخت قاچاق با یک خودرو پراید جان خود را از دست دادند و یک نفر هم زخمی شد. فرمانده پلیس راه جنوب کرمان صبح جمعه در تشریح این حادثه که […]

به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا ، سه نفر در تصادف جاده میاندران به زهکلوت در ۴۷ کیلومتری رودبارجنوب بر اثر برخورد وانت حامل سوخت قاچاق با یک خودرو پراید جان خود را از دست دادند و یک نفر هم زخمی شد.

فرمانده پلیس راه جنوب کرمان صبح جمعه در تشریح این حادثه که دیشب رخ داده گفت: این تصادف در نتیجه برخورد یک وانت زامیاد با پراید رخ داد که راننده پراید (ایرانی) و ۲ سرنشین آن که افغان بودند جان خود را از دست دادند.

سرهنگ امیر معین الدینی افزود: پراید از مقابل به پهلوی زامیاد برخورد کرده و تشخیص مقصر اصلی تصادف نیز از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

تصاویری که از صحنه تصادف به دست خبرنگار ایرنا رسیده و اظهارات شاهدان عینی تایید می کند که سوخت قاچاق موجب شعله ور شدن هر ۲ خودرو بعد از تصادف شده است.

قاچاق سوخت طی چندسال اخیر در کرمان به واسطه نزدیکی به مرزهای جنوبی و شرقی تشدید شده و غیر از تاراج سرمایه های ملی ایرانیان، هر از گاهی به چنین حوادث دلخراشی نیز می انجامد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =