. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 77613 تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 مرداد 1402 | 12:18 ب.ظ

پویش به عشق امام حسین (ع) می‌بخشم منجر به آزادی یک محکوم به قصاص شد

رییس دادگستری شهرستان جیرفت از بخشش یک محکوم به اعدام در این شهرستان خبر داد. به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، اصغر ستایی مختاری افزود: با تلاش کارکنان شورا‌های حل اختلاف و بزرگان و ریش سفیدان محلی شهرستان جیرفت پرونده قتلی که منجر به حکم قصاص نفس شده بود به حرمت […]

رییس دادگستری شهرستان جیرفت از بخشش یک محکوم به اعدام در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، اصغر ستایی مختاری افزود: با تلاش کارکنان شورا‌های حل اختلاف و بزرگان و ریش سفیدان محلی شهرستان جیرفت پرونده قتلی که منجر به حکم قصاص نفس شده بود به حرمت امام حسین (ع) و با رضایت اولیا دم با سازش مختومه گردید.

وی اعلام کرد: زندانی که به جرم قتل عمد به قصاص نفس محکوم و در زندان جیرفت تحمل حبس می‌نمود، طی یک اقدام خداپسندانه از سوی اولیای دم و در راستای قالب پویش به عشق امام حسین می‌بخشم مورد عفو و بخشش قرار گرفت و زندگی دوباره‌ای به یک انسان بخشیده شد.

رئیس حوزه قضایی جیرفت ادامه داد: کارکنان شورا‌های حل اختلاف شعبه ویژه زندان شهرستان جیرفت در ماه عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) و به حرمت این امام همام موفق به سازش ۱۱ پرونده در شعبه ویژه زندان این شهرستان از آغاز این پویش نیز شده اند.

ستایی مختاری در پایان افزود: امید است تا پایان این پویش با ورود مناسب شورا‌های حل اختلاف و بزرگان و ریش سفیدان شاهد بخشش شمار زیادی از محکومان باشیم.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 10 =