. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 81125 تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1402 | 15:13 ب.ظ

باند قاچاق سازمان یافته چوب در جنوب استان کرمان متلاشی شد/بازداشت ۳ کارمند منابع طبیعی جیرفت در این رابطه

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت:در برخورد با فساد مصمم هستیم برخورد با مجرمین یقه سفید و فساد اداری اقتصادی برنامه اصلی دستگاه قضایی در شهرستان جیرفت است.   افشین صالحی بیان کرد : در راستای مبارزه با فساد اداری یکی از معاونین اداره منابع طبیعی شهرستان جیرفت و دو نفر از کارمندان منابع […]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت:در برخورد با فساد مصمم هستیم برخورد با مجرمین یقه سفید و فساد اداری اقتصادی برنامه اصلی دستگاه قضایی در شهرستان جیرفت است.

  افشین صالحی بیان کرد : در راستای مبارزه با فساد اداری یکی از معاونین اداره منابع طبیعی شهرستان جیرفت و دو نفر از کارمندان منابع طبیعی اداره کل جنوب استان ضمن تشکیل باند فساد رشا و ارتشا با همدستی دو نفر از اشخاص خارج از اداره مذکور بدون اخذ مجوزات لازم ، پروانه حمل و خارج از شبکه اقدام به قاچاق چوب به استان های شمالی کشور می نمودند که با صدور دستورات قضایی محموله های قاچاق توقیف و متهمین دستگیر گردیدند.
دادستان شهرستان جیرفت ابراز داشت : تمامی حساب های بانکی و مسائل مالی مرتبط با موضوع شناسایی و تحت رصد بازپرسی شعبه دوم قرار گرفته و دستورات مقتضی صادر شده است متهمین دیگری نیز در موضوع فساد مذکور تحت تعقیب قرار گرفته و تحت رصد دادستانی می باشند و تحقیقات ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: با هرگونه جرایم مالی که از ناحیه کارمندان دولت انجام گردد به نحوی که خدشه به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد می نمایند با شدت برخورد قانونی  انجام خواهد شد.

صالحی نژاد افزود: متهمین پرونده پس از قطع درختان در جنوب استان کرمان اقدام به قاچاق چوب به شهرهای شمالی کشور می نمودند.
صالحی نژاد تصریح کرد:  در این رابطه پنج نفر در شهرستان جیرفت در  (جنوب کرمان)  دستگیر و پرونده قضایی در این راستا برای آنها تشکیل شده است و دستورات قضایی لازم جهت دستگیری سایر عوامل نیز صادر شده است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سیزده =