. سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

کد خبر: 88176 تاریخ انتشار : سه شنبه 8 اسفند 1402 | 11:03 ق.ظ

گلایه فرماندار جیرفت از مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کرمان

فرماندار شهرستان جیرفت از مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمان گلایه کرد و گفت: با وجود گذشت پنج ماه از تعیین سرپرست برای شرکت پخش جیرفت، هنوز تکلیف این پست مشخص نشده است. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری ایرنا ، احمد بلندنظر عصر دوشنبه در شورای اداری شهرستان جیرفت اظهار کرد: نگرانی خود را […]

فرماندار شهرستان جیرفت از مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمان گلایه کرد و گفت: با وجود گذشت پنج ماه از تعیین سرپرست برای شرکت پخش جیرفت، هنوز تکلیف این پست مشخص نشده است.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری ایرنا ، احمد بلندنظر عصر دوشنبه در شورای اداری شهرستان جیرفت اظهار کرد: نگرانی خود را در این زمینه کاری به استاندار و مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کرمان اعلام کردم و انتظار می رود تکلیف این پست را روشن کنند.
وی یادآور شد: سرپرست شرکت پخش فرآورده‌های نفتی جیرفت در هیچکدام از جلسات هم حضور پیدا نمی کند و امکان تعاملی وجود ندارد.
بلندنظر افزود: امیدواریم کمبود سوخت از جمله نفت گاز، گاز مایع، نفت سفید و بنزین در این روزها بویژه با توجه به نزدیکی به پایان سال پیش نیاید.
وی با اشاره به انتخابات پیشرو گفت: رعایت اصل بی طرفی مهم ترین تکلیف مدیران در انتخابات است و اقدامات جانبدارانه مدیران در انتخابات تخلف محسوب می شود و مستوجب مجازات است.
فرماندار جیرفت اضافه کرد: همه داوطلبانی که صلاحیت آنها تایید شده مورد تایید ما هستند اما وفق قانون اجازه نداریم از هیچ یک از کاندیداها حمایت کنیم.
وی یادآور شد: این انتخابات به دلیل تلاش های دشمنان برای کمرنگ نشان دادن پشتوانه‌های مردمی نظام، یک جنگ تمام عیار است.
بلندنظر با بیان اینکه راهبرد دشمن خارج کردن مردم از صحنه انتخابات است افزود: دشمن در ۴۵ سال عمر انقلاب به هر ترفند و حیله ای دست زده که همراهی و پشتوانه مردم را از انقلاب بگیرد.
وی تاکید کرد: دشمن ساکت ننشسته و بعد از ضربه‌هایی که در منطقه خورده به دنبال جبران است و بهترین فرصت را برای جبران در جریان انتخابات می بیند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهارده =