. پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 20231 تاریخ انتشار : سه شنبه 7 دی 1395 | 14:28 ب.ظ

سرمایه گذاری ۵۱۳ میلیاردی بخش صنعت و معدن جنوب کرمان محقق شد

به گزارش کنارصندل ،رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت جنوب استان کرمان گفت: ۵۱۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری طی هشت ماه سال جاری در قالب ۳۳ واحد صنعتی و معدنی در جنوب استان کرمان انجام شده است. به گزارش ایرنا‌ محمود اسکندری نسب روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: سرمایه گذاری های انجام شده در […]

به گزارش کنارصندل ،رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت جنوب استان کرمان گفت: ۵۱۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری طی هشت ماه سال جاری در قالب ۳۳ واحد صنعتی و معدنی در جنوب استان کرمان انجام شده است.

به گزارش ایرنا‌ محمود اسکندری نسب روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: سرمایه گذاری های انجام شده در جنوب کرمان در قالب ۱۸ واحد صنعتی، چهار واحد صنایع معدنی و ۱۳ معدن انجام شده است.
وی ادامه داد: طرح های صنعتی بهره برداری شده در این منطقه نیز شامل کارخانه های فرآوری آجیل، تولید انواع ترشیجات و شوریجات، رب گوجه فرنگی، دستمال کاغذی، تیربرق بتنی، فیلتر هوای خودرو، آب مقطر و آب رادیاتور است.
اسکندری نسب تصریح کرد: ۱۳ معدن مس، سنگ چینی، آهک، کرومیت، مس، آهن و طلا با ذخیره قطعی بیش از ۲ میلیارد و ۲۷۹ هزار تن در جنوب کرمان مورد بهره برداری قرار گرفته و ۲ کارخانه فرآوری مواد معدنی سنگبری و کنسانتره آهن با ظرفیت ۳۴۰هزار تن افتتاح شده است.
وی ادامه داد: این طرح ها برای ۴۰۷ نفر به صورت مستقیم در جنوب کرمان اشتغال ایجاد کرده است.
اسکندری نسب با بیان اینکه روند رشد صنعتی در منطقه جنوب کرمان با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت اظهار کرد: علاوه بر ۵۱۳ میلیارد ریال طرحی که به بهره برداری رسیده، عملیات اجرایی سه هزار و ۳۹۴ میلیارد ریال طرح نیز در هشت ماه سال جاری آغاز شده که در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
سازمان صنعت‌ معدن و تجارت جنوب استان کرمان، هفت شهرستان جنوبی را زیر پوشش دارد.

منبع:ایرنا

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =