. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 59509 تاریخ انتشار : جمعه 3 تیر 1401 | 22:05 ب.ظ

رئیس حوزه قضایی شهرستان عنبرآباد: آموزش حقوقی و قضایی شهروندان یکی از اصلی ترین اهداف دستگاه قضایی است

🔹️ظهر امروز جمعه ، آیین سیاسی عبادی نماز جمعه شهرستان عنبرآباد به امامت حجه الاسلام و المسلمین بامری و با حضور ابوذر داوریان رئیس دادگستری، ابراهیم سلیمانی دادستان، قضات و کارکنان حوزه قضایی، اعضای شورای حل اختلاف، مسئولین ادارات و با شرکت شکوهمند مردمان شریف و ولایت مدار این شهر برگزار شد. 🔹️حجه السلام و […]

🔹️ظهر امروز جمعه ، آیین سیاسی عبادی نماز جمعه شهرستان عنبرآباد به امامت حجه الاسلام و المسلمین بامری و با حضور ابوذر داوریان رئیس دادگستری، ابراهیم سلیمانی دادستان، قضات و کارکنان حوزه قضایی، اعضای شورای حل اختلاف، مسئولین ادارات و با شرکت شکوهمند مردمان شریف و ولایت مدار این شهر برگزار شد.

🔹️حجه السلام و المسلمین حمید بامری امام جمعه عنبرآباد در بخشی از سخنان خود، ضمن تجلیل از زحمات ریاست دادگستری، دادستان و مجموعه قضایی شهرستان عنبرآباد گفت: حقیقتاً عملکرد مجموعه قضایی شهرستان نسبتاً رضایت‌بخش است اما قابل ارتقا و تقویت می‌باشد. وی در ادامه افزود: آرزوی توفیق و موفقیت برای این عزیزان در مسیر خطیر و حساس قضاوت را از خدای متعال مسئلت داریم.

⚖️ابوذر داوریان رئیس حوزه قضایی شهرستان عنبرآباد، در سخنرانی بین الصلاتین آیین سیاسی عبادی نماز جمعه، طی سخنانی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هفتم تیر بویژه شهید بهشتی به تبیین زوایای شخصیتی این شخصیت مردمی و انقلابی پرداخت و اظهار داشت: امروز دشمنان اسلام و ایران، با تمام توان نسبت به تخریب مدیران انقلابی در بین مردم و جوانان می پردازند.

وی با اشاره به ضرورت پرداختن به جهاد تبیین، گفت: باید زوایای شخصیتی آیت الله دکتر شهید بهشتی را برای نسل جوان بعنوان نمونه ای از مدیران دلسوز و موفق انقلابی تبیین و تشریح نماییم.

رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد، از تعامل کلیه ادارات دولتی، نهادهای مردمی و آحاد مردم با مجموعه قضایی شهرستان عنبرآباد تقدیر نمود و بر سختی کار قضاوت تاکید کرد.

ابوذر داوریان رئیس حوزه قضایی شهرستان عنبرآباد در ادامه سخنرانی خود به تشریح عملکرد دستگاه قضایی شهرستان در سال ۱۴۰۰ نمود و بیان کرد: آگاه سازی جامعه و آموزش حقوقی و قضایی شهروندان یکی از اصلی ترین اهداف دستگاه قضایی است که می تواند به کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی کمک شایانی نماید.

وی همچنین از برنامه های آموزشی دادگستری در سال جاری خبر داد.

🔹️گفتنی است در پایان این مراسم معنوی؛ میز خدمت دادگستری شهرستان عنبرآباد بر پا بود و قضات و کارکنان با تجربه حوزه قضایی شهرستان عنبرآباد به سولات حقوقی نمازگزاران پاسخ دادند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + سه =