. چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 14068 تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 مرداد 1395 | 13:18 ب.ظ

۳ مدال طلا حاصل کونگ فو کاران بانوان عنبرآباد در مسابقات قهرمانی استان / تصاویر

به گزارش سایت کنارصندل, تیم فول کونگ فو بانوان آرین شهرستان عنبرآباد به مربیگری خانم منیره سلطانی فرد در مسابقات قهرمانی استان به مقام سوم دست یافت. این مسابقات هفته گذشته با شرکت هشت تیم در سالن آراد کرمان برگزار شد که تیم آرین عنبرآباد با کسب ۳ مدال طلا, ۴ نقره و ۱ برنز […]

به گزارش سایت کنارصندل, تیم فول کونگ فو بانوان آرین شهرستان عنبرآباد به مربیگری خانم منیره سلطانی فرد در مسابقات قهرمانی استان به مقام سوم دست یافت.

این مسابقات هفته گذشته با شرکت هشت تیم در سالن آراد کرمان برگزار شد که تیم آرین عنبرآباد با کسب ۳ مدال طلا, ۴ نقره و ۱ برنز کارنامه خوبی از خود بجا گذاشت.

نفرات طلایی تیم آرین عنبرآباد عبارتند از: نرجس خاتون رئیسی نیا, یاسمین بی نیاز, زینب سالاری و دارندگان مدال نقره: کوثر قلندری, زهرا کریمی افشار, ریحانه سنجری و افسانه تهال و همچنین حنانه زین الدینی مدال برنز این مسابقات ره از آن خود کرد.
گفتنی است نرجس خاتون رئیسی نیا برای انتخابی لیگ جوانان به مسابقات کشوری تربت جام به میزبانی مشهد دعوت شد.

سلطانی فرد از مسؤلین شهرستان عنبرآباد خواست که به ورزش بانوان بیشتر بها بدهند و با ایجاد انگیزه در ورزشکار فکری اساسی برای جذب بانوان به سمت ورزش کنند.
وی افزود: واقعا جای بسی تأسف است که امروز ورزش در جنوب کرمان, خصوصا در عنبرآباد چنین جایگاه نامطلوبی دارد.
این مربی کونگ فو همچنین از فرماندار و ارمبین رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان عنبرآباد و استاد بزرگ خانم رنجبر تشکر کرد.

همت بلوچی معاون فرماندار عنبرآباد طی تماسی لحظه ورود این تیم به شهرستان از افتخار آفرینی این ورزشکاران تشکر کرد و موفقیت آنها را تبریک گفت.
IMG_20160801_182034
IMG_20160801_182031

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =