. چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 30749 تاریخ انتشار : پنجشنبه 19 بهمن 1396 | 08:20 ق.ظ

فرمانده کل سپاه پاسداران کشور به جنوب کرمان سفر کرد

به گزارش کنارصندل، سردار سرلشکر پاسدار «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور بازدید از پروژه‌های عمرانی و آبادانی و همچنین بهره‌برداری از اراضی کشاورزی قلعه گنج، تکل حسن و چاه حسن در رودبار جنوب صبح دیروز (چهارشنبه ۱۸ بهمن) عازم استان کرمان شد. سردار مارانی افتخار جنوب کرمان، سردار عبداللهی فرمانده […]

به گزارش کنارصندل، سردار سرلشکر پاسدار «محمدعلی جعفری» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به منظور بازدید از پروژه‌های عمرانی و آبادانی و همچنین بهره‌برداری از اراضی کشاورزی قلعه گنج، تکل حسن و چاه حسن در رودبار جنوب صبح دیروز (چهارشنبه ۱۸ بهمن) عازم استان کرمان شد.

سردار مارانی افتخار جنوب کرمان، سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و سردار خراسانی مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه، در این سفر سردار جعفری را همراهی کردند

 

فرمانده کل سپاه پاسداران کشور، در دیدار صمیمی با دانش آموزان پیش دانشگاهی و کنکوری شهرستان منوجان با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی افزود: معظم له سالهای زیادی است که به همه دولت مردان تاکید می کنند به اقشار و مناطق محروم بیشتر توجه داشته باشند

وی بیان کرد: فعالیت های اقتصاد مقاومتی در ۲۱ شهر استان کرمان بین شرکت های مختلف به عنوان معین اقتصادی در حال انجام است که در شهرستان منوجان شرکت گهر زمین این مسئولیت را بر عهده گرفته است.

وی با بیان اینکه آرزوی مقام معظم رهبری آبادانی شهرها است، تصریح کرد: ان شاالله شهرستان منوجان در سال های سال آینده به آبادانی خواهد رسید.

وی همچنین خطاب به دانش آموزان این شهرستان که برای کنکور آماده می شوند گفت: شما دانش آموزان اگر به لطف خداوند و تلاش خود به جایی رسیدید خدمت به جامعه و قشر محروم را فراموش نکنید زیرا هیچ خدمتی بالاتر خدمت به جامعه نیست.

سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و جمعی از فرماندهان لشکری و کشوری، استاندار کرمان، فرمانده سپاه ثارالله، امام جمعه و فرماندار منوجان، نماینده پنج شهرستان جنوبی استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان از پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان های قلعه گنج و منوجان بازدید کردند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + پانزده =