. سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 31578 تاریخ انتشار : یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 | 22:52 ب.ظ

نشست خبری “پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا” با حضور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد

به گزارش کنارصندل، روز گذشته نشست خبری “پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا” با حضور دکتر مطهری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با جمعی از مدیران سایتها و کانالهای اجتماعی جنوب کرمان برگزار شد.   دکتر مسعود مطهری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در این نشست خبری به مناسبت هفته سلامت گفت: […]

به گزارش کنارصندل، روز گذشته نشست خبری “پوشش همگانی سلامت برای همه در همه جا” با حضور دکتر مطهری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با جمعی از مدیران سایتها و کانالهای اجتماعی جنوب کرمان برگزار شد.

 

دکتر مسعود مطهری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در این نشست خبری به مناسبت هفته سلامت گفت: ۳۸۷ مرکز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت طی طرح تحول سلامت در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تعمیر و تجهیز شده‌‌ است.

 

دکتر مطهری با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت دانشگاه در راستای اجرای طرح تحول سلامت اظهار کرد: ۳۴ مرکز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت راه‌اندازی و ۲۰۶ مرکز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت در این راستا احداث شده است.

 

وی با اشاره به تعمیر و تجهیز ۳۸۷ مرکز خدمات جامع سلامت و خانه بهداشت در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در برنامه طرح تحول سلامت عنوان کرد: ۳۸ واحد دندانپزشکی راه‌ اندازی، تجهیز و بروزرسانی شده‌ و خدمات درمانگاه سیار با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی به مناطق محروم و صعب العبور در حال ارائه است.

 

مطهری با اشاره به جذب ۴۶۰ نیروی انسانی برای ارائه خدمات بهداشتی درمانی به جمعیت زیر پوشش در راستای اجرای طرح تحول سلامت در هفت شهرستان جنوب کرمان تصریح کرد: ۴۵ پزشک، ۳۰ ماما، ۱۶۶ مراقب سلامت، ۳۷ نیروی آزمایشگاه، ۳۹ دندانپزشک و بهداشتکار، ۱۳۱ بهورز جذب شده‌ است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =